Bude Cristiano Ronaldo hráčom Realu Madrid alebo odíde? Stavte si!

Publikované 23.06.2017, autor: Redakcia

Viete si predstaviť slávny Real Madrid bez značky CR7? Najlepší strelec portugalskej reprezentácie ešte pred pár dňami štvrtýkrát dobyl Ligu majstrov, no dnes zapĺňa stránky novín možným odchodom z Madridu. Vráti sa do Manchestru United? Aj na to si môžete staviť na www.tipsport.sk!

Úspešný rok naštrbila kauza s daňami

Cristiano Ronaldo prestúpil do madridského veľkoklubu po sezóne 2008/2009. Odvtedy nastrieľal za biely balet vo všetkých súťažiach 406 gólov a doviedol ho k dvom triumfom v Lige majstrov. Počas uplynulých dvanástich mesiacov zatienil svojho rivala Lionela Messiho, keď okrem úspešnej obhajoby v Lige majstrov získal štvrtýkrát v kariére Zlatú loptu a tiež Portugalsko doviedol k titulu majstra Európy. Momentálne sa snaží získať pre Seleção premiérový triumf na Pohári konfederácie FIFA a vďaka jeho gólu v zápase proti Rusku sú zverenci Fernanda Santosa blízko k postupu do semifinále. Titulné stránky športových denníkov ale v týchto dňoch zapĺňa aj kvôli kauze s nezaplatenými daňami.

Vráti sa Ronaldo späť do Manchestru?

Podľa španielskych médií sa nezaplatená suma vyšplhala na 14,7 milióna eur. Real Madrid sa po zverejnení týchto obvinení okamžite postavil za svoju hviezdu, no napriek tomu sa vo veľkom hovorí o odchode Cristiana Ronalda z metropoly Španielska. Do úvahy pripadal angažmán v Manchestri United, Paríž St. Germain či pôsobenie v čínskej lige. Posledný variant však nie je príliš reálny. Ronaldo má 32 rokov a na vrcholnej úrovni môže hrať ešte ďalšie tri či štyri sezóny. Na peniaze sa nemusí pozerať, veď druhýkrát po sebe ovládol rebríček najlepšie zarábajúcich športovcov podľa magazínu Forbes. V mnohých prípadoch pôsobí na ihrisku ako individualista, no v konečnom dôsledku je pre neho najcennejšie získavať trofeje.

Na lukratívnu ponuku Pérez zatiaľ neodpovedal

Dnes sa v médiách najviac hovorí o návrate na Old Trafford. Ten by bol oveľa reálnejší, keby na lavičke Manchestru United ešte sedel Sir Alex Ferguson. Pod ním naštartoval svoju hviezdnu kariéru a dokonca ho uznávaný tréner niekoľkokrát označil za najlepšieho futbalistu na svete. Vedú sa rôzne špekulácie. Podľa niektorých zdrojov je najúspešnejší anglický klub pripravený ponúknuť brankára Davida de Geu + 183 miliónov libier výmenou za Cristiana Ronalda a Álvara Moratu. Prezident madridského Realu Florentino Pérez sa zatiaľ k situácii príliš nevyjadroval a chce so samotným hráčom hovoriť po jeho návrate z Ruska. Samozrejme fanúšikovia bieleho baletu nechcú o odchode ani počuť a nevedia si predstaviť slávne El Clásico bez svojej najväčšej hviezdy.

Pravdepodobne zostane, no v ponuke sú aj české kluby

Stávková kancelária Tipsport.sk si prestupové špekulácie nenechala ujsť a vypísala stávkové príležitosti na kluby, v ktorých by napokon Cristano Ronaldo mohol pokračovať vo svojej kariére. Najpravdepodobnejšie je, že zostane v Reale Madrid, o čom svedčí kurz 1,20. Na stávku, že nebude hráčom Realu Madrid je vypísaný zaujímavý kurz 3.80. Ak by ale predsa len odišiel, tak by to zrejme bolo do Manchestru United, na čo je vypísaný kurz 5,00.

Samozrejme, nechýbajú ani tipy z prostredia science fiction. V kurzovej ponuke Tipsportu nájdete napríklad Baník Ostrava (5000), Viktóriu Plzeň či oba pražské kluby. Zaujímavou voľbou je tip na prestup do Sportingu Lisabon, kde spravil Ronaldo svoje prvé futbalové kroky. Ak si ale myslíte, že zakotví v konkurenčnej Barcelone a stane sa spoluhráčom Lionela Messiho, môžete využiť kurz 80:1.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!