Čaká nás derby Real Madrid – Barcelona: Vychutnajte si El Clásico naživo a zadarmo

Publikované 21.12.2017, autor: Redakcia

Vždy keď sa blíži zápas španielskych gigantov, futbalová Európa nachvíľu zatají dych. V sobotu o 13:00 to nebude inak. Ide o jeden z najväčších zápasov tejto sezóny a môže veľa naznačiť v boji o majstrovský titul.

Barcelona jednoznačne vedie

Katalánsky veľkoklub neohrozene vládne španielskej La Lige. V doterajšom priebehu ani raz neokúsili trpkosť prehry a k trom remízam pridali aj trinásť trojbodových zásahov v šestnástich dueloch. „Biely balet“ sa naproti tomu pomerne trápi a v ligovom pelotóne je až na štvrtom mieste. Na dnešného súpera pritom strácajú už 11 bodov. Ak sa teda chcú udržať v boji o ligový primát, dnes by mali zvíťaziť. Proti lídrovi tabuľky to však bude nesmierne ťažké.

Stávková kancelária Tipsport si takúto príležitosť nemôže nechať ujsť a El Clásicu venuje dostatočnú pozornosť. Za mierneho favorita bookmakeri považujú práve kráľovský veľkoklub. Na výhru „pusiniek“ vypísali kurz na úrovni 2.21. Zaujímavé na www.tipsport.sk sú aj kurzy na počet gólov v zápase. Na základe predchádzajúcich duelov týchto klubov vládne presvedčenie, že v zápase padne väčšie množstvo gólov. Kurz na viac ako 3.5 gólu je napríklad len na úrovni 2.01.

El Clásico môžete sledovať aj v TV Tipsport

V tejto sezóne môžete najznámejšie futbalové derby sveta sledovať aj v internetovej televízii stávkovej kancelárie Tipsport.sk. TV Tipsport ponúka priamy prenos a navyše v plnom rozlíšení. Nemusíte pritom platiť žiadne poplatky. Stačí mať len aktívny účet v stávkovej kancelárií Tipsport. Počas sledovania zápasu môžete dokonca skúsiť šťastie v LIVE stávkach, ktoré určite ponúknu niekoľko zaujímavých príležitostí. Čo viac si môže futbalový fanúšik priať?

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!