Cez 30-tisíc EUR vyplatila Fortuna na troch najlepších tiketoch

Publikované 24.11.2017, autor: Redakcia

Stávkari z Fortuny sú zjavne vo forme. Medzi najlepšie tikety uplynulého týždňa sa dostali až tri na úrovni 10 000 Eur. Vzácne vyrovnané sú aj spôsoby tipovania. Kým v minulosti túto rubriku väčšinou ovládli stávkari z kamenných pobočiek, v súčasnosti ich internetoví stávkari dobiehajú.

Futbalová „plachta“ v hodnote 5 717 eur

Klasik podal svoj tiket v kamennej pobočke v Rimavskej sobote. Umiestnil naň štrnásť duelov, ktoré sa odohrali v uplynulý víkend, pričom väčšina mala výkop v sobotu. Nachádzajú sa tu zápasy s minimálnymi kurzami ako napríklad výhra Bayernu nad Augsburgom, ale nájdeme tu aj ďaleko hodnotnejšie. Zaujalo napríklad víťazstvo Brna nad Teplicami v peknom kurze 2.45.

Náhľad tiketu

Rozpis futbalu z celej Európy

Ďalší stávkar z kamennej pobočky a znovu veľké množstvo futbalových stretnutí. Tento tipér však k tomu pristúpil sofistikovanejšie a osemnásť duelov rozdelil do šiestich skupín. Takmer v každej bol stopercentný. V poslednej skupine mu však paradoxne nevyšiel ani jeden zápas. Nemusí ho to však trápiť, pri vklade 50 centov zarobil viac ako 6 500 Eur.

Náhľad tiketu

Mobilný stávkar išiel do hokeja

V poslednom čase sa medzi najlepšími tiketmi týždňa čoraz častejšie objavujú aj mobilní stávkari. Tento sa ukázal ako odborník na švédsku hokejovú súťaž. Zo šiestich stretnutí uhádol síce iba tri, ale pozrite sa na tie kurzy. V každom prípade predpokladal presný výsledok 3:3. Až trikrát sa mu tento predpoklad potvrdil. A keďže jednotlivé duely rozdelil do samostatných skupín, pri vklade 80 eur zarobil takmer deväť a pol tisíca.

Náhľad tiketu

Druhý najlepší tiket a rovných 10 000 eur

Takýto tiket je medzi Top 5 už bežný. Veľké kurzy, veľké množstvo zápasov, malý vklad a gigantická výhra. Internetový stávkar uhádol naozaj nečakané výsledky. Za všetky spomenieme najmä víťazstvo Levante na pôde Las Palmas v kurze 4.75. Zaujala aj krásna okrúhla výhra v hodnote rovných 10 000 eur.

Náhľad tiketu

Tento týždeň vyhral hokej

Najlepším tiketom uplynulého týždňa sa stáva hokejová „akovka“ pozostávajúca z deviatich duelov zámorských hokejových súťaží, doplnená jedným stretnutím z KHL. Nájdeme tu aj duely z juniorskej OHL či farmárskej AHL. Jediným „európskym“ zástupcom bol zápas Vladivostoku s Dinamom Minsk. Internetový stávkar na tom všetkom zarobil viac ako 11 500 eur.

Náhľad tiketu

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!