Čo sa stane v roku 2018? Fortuna vypísala netradičné stávky s vysokými kurzami!

Publikované 09.01.2018, autor: Redakcia

Rok 2018 bude extrémne bohatý na športové udalosti. Okrem tradičných každoročných vrcholov ako Majstrovstvá sveta v hokeji, tenisové grandslamy alebo Tour de France sa v tomto roku uskutočnia aj Zimné olympijské hry, či futbalové Majstrovstvá sveta. Stávková kancelária iFortuna.sk si teda podobné udalosti nemôže nechať ujsť a okrem tradičných stávok, priniesla na začiatok aj tie trochu menej pravdepodobné.

Fortuna zaostrila pozornosť na veľké podujatia

Zaujme napríklad stávka, že Lionel Messi aj Cristiano Ronaldo strelia gól vo finále MS v obrovskom kurze 333. Pri veľmi silnej konkurencií mužstiev je však veľmi málo pravdepodobné, že sa práve národné tímy Portugalska a Argentíny prebojujú do finále.

Zaujímavá je aj stávka na to, že Martin Kližan sa dostane do prvej päťdesiatky rebríčka ATP. Všetci na Slovensku poznajú Kližanove kvality a je jasné, že jeho tenisové schopnosti by mohli stačiť aj na oveľa vyššie umiestnenia. Horšie je to však s jeho komplikovanou povahou a údajným nedostatkom disciplíny. Stávková kancelária vyčíslila kurz na túto udalosť na úrovni 5. Ak tento rok Kližanovi veríte stavte si na www.ifortuna.sk.

Pre slovenského fanúšika je asi najpríťažlivejšia stávka na postup slovenskej hokejovej reprezentácie do štvrťfinále MS aj OH. Už štyri roky po sebe sa slovenským hokejistom nepodarilo postúpiť do tejto fázy turnaja na MS. Na poslednej olympiáde sme skončili tiež na neslávnom 11. mieste. Pri súčasnej kvalite nášho kádra a navyše, absencií zámorských hráčov je pravdepodobnosť postupu do štvrťfinále na oboch veľkých turnajoch veľmi malá. Odpovedá tomu aj kurz 13.

Okrem stávok týkajúcich sa slovenského športu je pochopiteľne v ponuke aj ten český. Fortuna medzi netradičné tipy zaradila aj možnosť vypadnutia Karolíny Plíškovej z prvej stovky rebríčka WTA s kurzom 60, na víťazstvo českého tímu na MS aj OH vypísala kurz 100, či predaj Sparty Praha z rúk jej súčasného majiteľa, kde svieti kurz 750. Ak predpokladáte podobné prekvapenie, na iFortuna.sk môžete skúsiť šťastie.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!