Ďalší z kategórie neuveriteľných tiketov, za 14 centov viac ako 2000 Eur

Publikované 27.06.2017, autor: Redakcia

Tak podobný tiket, aký sa podaril tipérovi v Tipsporte sme tu už nemali dlhšiu dobu. Vodné pólo je na Slovensku pomerne málo rozšírený šport a veľkej obľube sa neteší ani u stávkarov. Trafiť však v štyroch zápasoch štyri remízy a pri vklade 14 centov vyhrať 2000 Eur, chce poriadnu dávku šťastia i umenia.

Všetky sobotné zápasy skončili nerozhodne

V sobotu popoludní boli v rámci Svetovej ligy na programe semifinálové zápasy. V rovnaký deň sa odohrali aj zápasy o piate až ôsme miesto. V prvom semifinále sa stretli Taliani s Chorvátmi. Po štyroch štvrtinách svietilo na ukazovateli skóre 6:6 a na rad prišli penalty, v ktorých Taliani zvíťazili tri jedna. Remízou sa skončilo aj večerné semifinále medzi USA a Srbmi. Po riadnom hracom čase bol stav 8:8. Srbi potom rozhodli o svojom postupe do finále. To však už stávkara s nickom Hamilton nemuselo zaujímať.

Rovnaké výsledky aj v zápasoch o konečné umiestnenie

V rámci hracieho dňa sa odohrali aj duely o konečné piate až ôsme miesto. V prvom stretnutí porazili Rusi Japoncov pomerom 18:17. Už v riadnom hracom čase padlo 24 gólov a oba tímy sa rozišli nerozhodne. V druhom dueli zdolal Kazachstan Austráliu. Po štyroch štvrtinách bol stav stretnutia 8:8. O niekoľko hodín sa už Hamilton tešil z výhry na úrovni 2000 Eur.

Obrovská dávka šťastia

Sám úspešný tipér v diskusií poznamenal, že mu na hracom účte zostalo pár drobných, ktoré vsadil práve na tento tiket. Výsledný kurz na úrovni 14 352 je pri štyroch zápasoch ohromujúci. A ak by Hamilton podal za vyšší vklad, mohli sme byť svedkami naozaj jedinečného tiketu. Aj napriek tomu ide o veľmi peknú výhru.

Foto: ©Fotky&Foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!