Expert na bejzbal spravil z 38 centov krásnych 2 700 EUR!

Publikované 11.08.2017, autor: Redakcia

Ďalší neuveriteľný tiket v stávkovej kancelárií Tipsport. Bejzbal nie je v našej krajine príliš sledovaným športom. Rovnako ho neobľubujú ani slovenskí stávkari. Aj v tomto odvetví sa však nájde zopár expertov, ktorí dokážu podávať podobné tikety a inkasovať za to neuveriteľné čiastky.

Presný počet bodov v zápase

Uhádnuť presný počet bodov v bejzbalovom zápase je podobne náročné, ako správne predpokladať presný výsledok hokejového resp. futbalového stretnutia. Jednoducho obtiažna úloha, ktorú môže ovplyvniť veľké množstvo faktorov. Stávkar menom Medvidek však neuhádol jedno ale rovno štyri takéto stretnutia. Vo všetkých zhodne predpokladal, že padne presne 9 bodov. Kurzy na jednotlivé tipy sa nachádzali na úrovni 9.00-9.40. Celkový kurz tiketu bol na astronomickej hodnote 7 157.  Medvidek asi uvažoval s veľmi nízkou pravdepodobnosťou výhry, preto stavil len 38 centov.

Všetko podľa stávkarových predpokladov

Všetky duely sa odohrali v noci zo stredy na štvrtok stredoeurópskeho času. Prvý sa odohral zápas Pittsburghu s Detroitom, v ktorom domáci zvíťazili 6:3. Následne bol na programe duel mexickej ligy, v ktorom Laguna porazila Durango vysoko 8:1. V posledných dvoch stretnutiach zvíťazilo San Francisco na Chicagom a Arizona nad Los Angeles zhodne 6:3. Vo všetkých dueloch padlo presne 9 bodov a Medvidek sa mohol tešiť z výhry na úrovni 2 734 Eur.

Aj keď sa na takýchto tiketoch nedá postaviť stratégia tipovania, niekedy sa oplatí vyskúšať šťastie a za minimálny vklad môžete vyhrať obrovskú sumu.

Foto: ©fotky&foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!