Fortuna sa môže pochváliť najlepšou stávkovou aplikáciou

Publikované 01.03.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Mobilná aplikácia je súčasťou každej dobrej stávkovej kancelárie na Slovensku. O jej výhodách sme hovorili už niekoľkokrát. Podľa hodnotenia užívateľov je v tomto smere jednotkou Fortuna, ktorá pretlačila svoju konkurenciu.

Technické vymoženosti či zaujímavé štatistiky

Prvenstvo iFortuna.sk dokazujú hodnotenia užívateľov v Apple Store, ktorí v priemere označili 4,7 hviezdičky z možných piatich. Aplikácia má jednoduché ovládanie a mnohé ďalšie technické vymoženosti, ktorými dokáže pretlačiť konkurenciu. Na mysli máme napríklad prihlásenie do hráčskeho účtu prostredníctvom odtlačku prsta. Je to veľmi jednoduché a praktické, keďže nemusíte zakaždým zadávať heslo. Dôležitou súčasťou je bohatá ponuka LIVE streamov či zápasový tracker, ktorý zobrazuje vizuálny pohľad na dianie na ihrisku.

Približne pred rokom Fortuna spustila aj nové štatistické centrum, ktoré vám môže pomôcť pri výbere správneho tipu. Prehľadnejšie štatistiky sa týkajú deviatich športov. K dispozícii je náhľad na posledné zápasy daného tímu, postavenie v tabuľke či vzájomne merania síl. Samozrejmosťou sú aj notifikácie, ktoré vás upozorňujú o výhernom, prehranom tikete, prípadne o vypísaní nových súťaží. Niekedy je to možno otravné, keď vám denne chodí množstvo nových upozornení. V nadstaveniach je však možnosť vypnúť túto funkciu a používať aplikáciu bez nej.

Komunikujte priamo s pracovníkmi Fortuny

Okrem toho Fortuna prichádza s novinkou tzv. LIVE chatu. Prihlásení klienti sa v prípade akýchkoľvek nejasností môžu priamo spojiť s pracovníkom stávkovej spoločnosti Fortuny a položiť mu otázku. Chat je spustený v sekcii LIVE stávky, no ako sa píše na oficiálnej stránke www.ifortuna.sk, Fortuna v najbližšej dobe plánuje jeho spustenie aj pre kurzovú ponuku. Stačí si kliknúť na ikonku dvoch „bubliniek“, pár sekúnd si počkať na spojenie a následne môžete komunikovať. Táto online služba je dostupná počas pracovných dní v čase od 9:00 do 17:00. Určite túto novinku ocenia najmä začiatočníci, ktorým ešte nie sú jasné všetky stávkové príležitostí ako ázijské handicapy alebo napríklad dvojitá šanca.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.