Fortuna vylepšila ponuku o stávky na kanadské body

Publikované 17.11.2017, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Zdajú sa vám tipy na strelca gólu príliš náročné, no chceli by ste si staviť na obľúbeného hráča? Na iFortuna.sk teraz takúto možnosť máte. Po novom sú totiž v kurzovej ponuke vypísané aj kurzy na kanadské body v zápase.

Kanadské body v štyroch hokejových súťažiach

Stávková kancelária Fortuna po vzore svojej konkurencie vylepšila kurzovú ponuku, a tak si môžete staviť aj na kanadské body jednotlivých hráčov. K dispozícii sú štyri atraktívne súťaže. Samozrejme, najväčším lákadlom je zámorská NHL, ktorá je ostro sledovaná po celom svete. Hviezdne mená nájdete aj na zozname mužstiev KHL, no a kvalitní hráči korčuľujú aj na našich či českých štadiónoch. Dôležité je spomenúť, že pri zápase si môžete vybrať z každého tímu len jedného hráča. Takže napríklad, súčasne si nemôžete staviť na Richarda Pánika a Patricka Kanea. Stávky sa počítajú aj pri góloch dosiahnutých v predĺžení či rozhodujúcom samostatnom nájazde.

Výhodu „novej“ stávky potvrdzujú aj štatistiky

Stávky na kanadské body sa oplatia najmä pri hráčoch, ktorí nemajú povesť kanoniera, no vedia góly pripravovať svojim slávnejším spoluhráčom. Dobrým príkladom sú švédski obrancovia Erik Karlsson, Victor Hedman či ich krajan Nicklas Bäckström.

Momentálne je najproduktívnejším hráčom NHL Steven Stamkos, no pri stávke na gól útočníka Tampy Bay by ste zatiaľ vyhrali len v 8 z 19 prípadov. Oveľa lepšiu bilanciu by ste mali pri stávke na kanadské body, keďže spomínaný ostrostrelec doposiaľ nebodoval len v dvoch stretnutiach.

Samozrejme, kurzy sú oproti stávkam na strelcov nižšie, no pravdepodobnosť výhry je podstatne vyššia.

Pri zápasoch slovenskej ligy si máte z čoho vyberať

Už dnes si môžete prvýkrát vyskúšať stávku na www.ifortuna.sk na kanadské body v slovenskej najvyššej súťaži. Na programe je kompletné kolo a pri každom zápase sú vypísané kurzy až na desiatich hráčov. Celkovo si tak môžete vybrať zo 60 hokejistov, ktorí dnes budú chcieť obohatiť svoje bodové konto. Najmenšie kurzy 1,35 sú vypísané na najproduktívnejších hráčov súťaže – Casona Hohmanna z Banskej Bystrice a Michala Krištofa z HK Nitra. Naopak, najmenej pravdepodobné je, že v dnešný sviatočný deň s kurzom 4,95 zaboduje útočník Detvy Lukáš Novák.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.