Fortuna vylepšila stávku Expert – zvýšte si svoju výhru až o 20%

Publikované 13.10.2017, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária iFortuna.sk je jednou z mála na Slovensku, ktorá má vo svojej kurzovej ponuke stávku na tzv. Experta. V prípade slovenskej najvyššej futbalovej súťaže ju dokonca ešte vylepšila a už dnes si môžete jedným kliknutím navýšiť eventuálnu výhru o 20%.

Okrem skutočnej výhry získavate aj bonus

Po reprezentačnej prestávke sa futbaloví fanúšikovia môžu opäť tešiť na bohatú víkendovú porciu zápasov. Na programe sú kompletné kolá všetkých popredných súťaží, a tak si tipujúci na www.ifortuna.sk majú z čoho vyberať. Jedným z variantov je aj spomínaný Expert, pri ktorom okrem skutočnej výhry môžete získať aj zaujímavý bonus. Pre tých čo nevedia, pri tomto type stávky hráči tipujú výsledky všetkých stretnutí daného kola a vybrať si môžu len z tipov 1, X alebo 2. K dispozícii sú zápasy Fortuna ligy, anglickej Premier League, nemeckej Bundesligy či rôzne špeciálne výbery. Výška bonusu je rozdielna. Najnižšia, 777 eur, je pri slovenskej najvyššej súťaži, pretože tipujete len šesť zápasov. V ojedinelých prípadoch je potrebné správne odhadnúť aj celkový počet gólov, penált či červených kariet v konkrétnom súťažnom kole.

Pri Fortuna lige možno využiť kurzovú bonifikáciu

Minimálny vklad je jedno euro. Novinkou na ifortuna.sk je navýšenie možnej výhry o 20%, čo tipujúci môžu využiť zatiaľ len pri stávke Expert z Fortuna ligy. V poradí 12. kolo na slovenských trávnikoch ponúka niekoľko zápasov, ktoré by podľa kurzov mali byť jednoznačné. Bookmakeri vysoko favorizujú Žilinu, Slovan či Trenčín, a tak sa tipujúci na nejaké vysoké kurzy tešiť nemôžu. Celkový kurz pri tipoch len na papierových favoritov je 12,57, čo by pri vklade 10 eur znamenalo výhru 125,70 eur. Ako sme však spomínali, výhru si môžete zvýšiť o 20%. V tomto prípade by to predstavovalo plus ďalších 25 eur. Pokiaľ bude v danom kole viacero výherných tiketov, bonus  777 eur bude rozdelený pomerne podľa výšky vsadených vkladov na výherných tiketoch.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.