Fortuna zmenila Favorita dňa a k French Open ponúka 10 EUR za overenie dokladov a nielen to!

Publikované 29.05.2018, autor: Redakcia

V stávkovej kancelárií iFortuna.sk sa začínajú diať veci. V prvom rade sa mení obľúbená rubrika, doposiaľ nazývaná ako Favorit dňa. Oddnes ju na webe i v kamenných pobočkách nájdete pod názvom Favorit Plus. Čo nové rubrika prináša, bližšie rozoberieme v nasledujúcom článku. Najskôr však k aktuálnemu tenisovému dianiu.

Odštartoval Roland Garros

Najväčší antukový turnaj roka a jeden zo štyroch grandslamov sa začal už predvčerom. Do diania zasiahli všetci favoriti turnaja na čele s kráľom miestnych dvorcov Rafaelom Nadalom. Ten je na francúzskej pôde ako doma a predpokladá sa, že v tomto roku získa rekordný 11. titul z parížskej antuky.

Stávková kancelária Fortuna ponúka v súvislosti s druhým grandslamom roka stávku bez rizika v hodnote 30 Eur. Ak si okrem toho overíte potrebné doklady, pridá ešte desaťeurový kredit. Doklady na overenie musia byť dva. Prvým musí byť občiansky preukaz resp. cestovný pas. Ako druhý doklad sa väčšinou používa preukaz poistenca či vodičský preukaz. Okrem spomínaných bonusov stojí za zmienku aj živé vysielanie 300 zápasov z najväčšieho antukového turnaja na svete priamo na stránke www.ifortuna.sk.

Späť k Favoritovi Plus

Ako sme už uviedli vyššie, nemení sa len názov obľúbenej rubriky Favorit dňa, ale stávková kancelária prináša s novým menom aj isté vylepšenia. Po novom si môžete vo zvýhodnenom kurze vybrať z oveľa väčšieho množstva zápasov. Ostatné podmienky zostávajú rovnaké. Ak chcete zaradiť na váš tiket zápas z Favorita plus, musíte mať natipovaných aspoň päť udalostí a ani jedna nemôže mať kurz nižší ako 1,1. Na každom tikete pritom môžete mať iba jeden zápas zo skupiny Favorit Plus. Zápasy so zvýhodneným kurzom môžete tipovať cez internet, z mobilu aj v kamennej pobočke.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!