Hrajte s Futbalovou desiatkou o viac ako milión netov

Publikované 24.10.2017, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Tipsport.sk pre svojich registrovaných klientov spúšťa ďalšiu súťaž. Tentokrát poteší najmä priaznivcov zelených trávnikov, keďže prichádza so zaujímavou „Futbalovou desiatkou“.

Zápasová ponuka rozdelená na dve časti

Futbalová desiatka prebieha od 23. októbra do 4. decembra. Jej pravidlá sú veľmi jednoduché. Ešte predtým je však potrebné zriadiť si hráčsky účet na www.tipsport.sk, vyplniť osobné údaje a tiež overiť totožnosť na svojom účte. Následne už len tipujete zápasy, ktoré stávková kancelária Tipsport do súťaže vypíše. Celkovo ich bude sto, pretože každé z piatich kôl obsahuje 20 zápasov. Tie sú rovnomerne rozdelené do dvoch skupín. Prvá časť zápasov je „česko-slovenská“ a tá druhá pre zmenu „zahraničná“. K dispozícii sú stávky na výsledok zápasu v základnej hracej dobe (1 = výhra domácich, 0 = remíza, 2 = výhra hostí). Za každý uhádnutý tip získate jeden bod.

Výhercov spoznáme každý týždeň

Navyše, tipujete bez žiadneho finančného limitu, ktorý obvykle treba splniť počas dňa. Najúspešnejší tipér daného kola získa 40 000 netov, čo v prepočte znamená sumu 400 eur. Rovnaký počet netov je pripravený aj pre toho hráča, ktorý trafí kompletnú desiatku. Pokiaľ sa to nikomu nepodarí, výhra sa presúva na ďalší týždeň, kde by sa teda hralo o 80 000 netov. Na druhej strane, pokiaľ bude výhercov v danom kole viac, aktuálna výhra sa medzi nich spravodlivo rozdelí. Samozrejme, najvyššiu výhru si odnesie tipujúci, ktorý bude mať na konci súťaže najvyšší počet z možných 100 bodov. Pre neho alebo pre ňu, čaká hlavná výhra 200 000 netov.

Začíname piatkovou predohrávkou v Karvinej

Všetkým hráčom je ešte potrebné pripomenúť, že je nutné tipovať všetky zápasy daného kola. Pokiaľ totiž nevyplníte 10 zápasov, vaše tipy nepôjdu odoslať. Mínusové body sa neudeľujú, takže si bodovo môžete len prilepšiť. Uzávierka kola je rovnaká ako začiatok prvého stretnutia. V úvodnom týždni je to pri „česko-slovenskej“ skupine 27. októbra o 20:15 hod, kedy je naplánovaný výkop duelu Karviná – Plzeň. Po uzávierke sa už tipy meniť nedajú. Súťaž je dostupná len na webovej stránke Tipsportu, v sekcii Súťaže po kliknutí na Futbalovú desiatku, kde okrem výsledkov nájdete aj bilanciu vašich tipov, prípadne počet netov, ktoré ste vyhrali.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.