K šťastiu v podobe 13-tisícovej výhry mu chýbal jeden gól

Publikované 13.11.2017, autor: Redakcia

Väčšinou sa v našich rozboroch tiketov stretávame so stávkarmi, ktorí vyhrávajú obrovské sumy pri minimálnych vkladoch a veľkých výsledných kurzoch. Tento tipér je však z iného súdka. Na celkový kurz na úrovni iba 13 vsadil v Tipsporte až tisíc eur. Bohužiaľ, úspešný nebol.

Kombinácia futbalu i tenisu

Stávkar s nickom lukasiik zostavil svoj tiket až z jedenástich udalostí. S výškou kurzov sa však miernil, keď ani jeden nepresiahol úroveň 1.45. Zaujímavé je, že nevyberal tvrdohlavo podľa športových odvetví a na tikete sa objavili hokejové, tenisové i futbalové stretnutia. Z tenisových si vybral dva zápasy, v ktorých tipoval na víťazstvá jasných favoritov. V jednom predpokladal víťazstvo Chunga nad Rublevom v kurze 1.39 a v druhom očakával triumf Fucsovicsa nad Líškom s presným výsledkom 2:0.

Na lukasiikovom tikete sa objavili aj tri futbalové zápasy. Vo všetkých tipoval na počet gólov v zápase a vo všetkých predpokladal aspoň dva strelené góly. Ani raz sa nemýlil, aj keď najmä v zápase druhej švédskej ligy medzi Akropolisom a IK Frej vyrovnali domáci na 1:1 iba dve minúty pred koncom.

Až šesť hokejových stretnutí

K spomínaným futbalovým a tenisovým stávkam pridal expert z Tipsportu aj ďalších šesť hokejových stretnutí. V každom tipoval na počet presných zásahov v zápase. A takmer v každom prípade bol aj úspešný. Vo väčšine duelov padlo 6 a viac gólov. V zápase bieloruskej ligy medzi Junostom Minsk a Novopolotskom však stavil na počet gólov domáceho tímu. A to bola chyba, ktorá ho stála takmer 13 000 Eur. Minsk dal totiž len päť gólov, kým stávkar z Tipsportu očakával o jeden viac. Domáci pritom mali v zápase jasnú prevahu, šiesty gól však už do siete svojho súpera nepridali.

Tiket je peknou ukážkou, že tipovať sa dá rôznymi spôsobmi. Vysoké vklady a nízke kurzy sú jedným z nich. Avšak riziko je pri takomto množstve duelov obrovské.

Foto: ©Fotky&Foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!