Na škótskom pohári zarobil takmer 4 000 Eur

Publikované 27.07.2017, autor: Redakcia

Uhádnuť osem zápasov škótskeho pohára a k tomu štyri priateľské zápasy, sa len tak nevidí. Ešte najneuveriteľnejším faktom je, že futbalový expert očakával vo všetkých dueloch 3 a viac gólov. V kombinácií s vyšším vkladom obral Tipsport o takmer 4000 Eur.

Osem duelov škótskeho pohára

V našich končinách nie je veľa odborníkov na ostrovný futbal. Všetci tipujú maximálne anglickú Premier League, resp. najvyššiu írsku alebo škótsku súťaž. Je však nevídané, že niekto umiestni na tiket osem zápasov škótskeho pohára a všetky uhádne. V tejto fáze hrajú v národnom pohári ešte tímy z tretej najvyššej súťaže. Navyše, nejde o klasické play – off zápasy. Betfred Cup sa v tejto fáze hrá prostredníctvom rozdelenia do skupín, kde odohrá zápasy každý s každým. Tipérovi s nickom khachik20 to však neprekážalo a vo všetkých ôsmich prípadoch boli jeho predpoklady správne. Aj keď v zápase Edinburghu s Motherwellom a v dueli Peterheadu s Hearts padli góly s poradovým číslom tri až v nadstavenom čase. Peterhead dokonca skóroval z penalty.

Pohár doplnil priateľskými zápasmi

Ak majú niektorí stávkari nedôverčivý postoj k tipovaniu pohárových stretnutí, stávkovanie priateľských zápasov je pre väčšinu absolútne tabu. Futbalový expert khachik20 však nedbal na žiadne stávkarske príručky a na tiket umiestnil štyri prípravné duely. Všetky sa odohrali medzi ostrovnými tímami a všetky tiež dopadli podľa jeho predpokladov.

Vyšší vklad a krásna výhra

Člen tipérskej komunity stávkovej kancelárie Tipsport svojím zápasom pravdepodobne dôveroval, keď na akumulovaný tiket pozostávajúci z dvanástich udalostí stavil 30 Eur. Vyhral vyše 3900 Eur. Tiket je peknou ukážkou, že príručky a návody ako tipovať sú len pomôckami. Tiež však treba pripomenúť, že okrem umenia je na výhru potrebná aj určitá dávka šťastia.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!