Na východe vyplatila stávková kancelária Tipsport takmer 35 000 Eur

Publikované 17.10.2017, autor: Redakcia

Nedeľa ako sa patrí. Stávkarsky klasik si tesne po sviatočnom obede stavil v stávkovej kancelárii Tipsport v obci Hraň za jedno euro. O niekoľko hodín sa tešil z rozprávkovej výhry na úrovni 35 000 Eur.

Desať futbalových duelov

Na jeho tikete sa nachádzali výlučne futbalové zápasy. Takmer všetky z európskych líg. Jedinú výnimku tvorilo stretnutie v rámci paraguajskej najvyššej súťaže. Ako prvé sa odohrali dva duely talianskej Serie A. V prvom mužstvo Bologne hostilo nováčika zo Spal. Domáci zvíťazili 2:1 a tipér si mohol zapísať prvú čiarku. O niekoľko minút zaznamenala domáce víťazstvo aj Sampdoria Janov. Zaujímavé je, že kurz na výhru domácich bol až na úrovni 3.40. Ešte neuveriteľnejšie znie tip na výhru hostí v zápase druhej českej ligy medzi Sokolovom a Olympiou. Kurz na dvojku bol až na úrovni 4.50 a hostia skutočne vyhrali pomerom 1:3. O hodinu neskôr sa dohrali dva duely na Faerských ostrovoch. V prvom prípade uhádol futbalový expert remízu v kurze 3.80 a v ďalšom trojbodový zásah domácich s kurzom 2.80.

Nebolo to úplne jednoduché

Keď už situácia začínala vyzerať nádejne, prišiel zápas belgickej ligy medzi Oostende a FC Bruggy. Klasik z obce Hraň predpokladal, že hostia zaznamenajú trojbodový zisk. Už v prvom polčase však padli štyri góly a ešte v 90. minúte svietil na ukazovateli stav 2:2. Až v nadstavenom čase rozhodol o víťazstve hosťujúceho celku útočník Limbombe. Po tomto nerváku čakal stávkar ešte na dve remízy. Zápas medzi Astrou Giurgu a Sepsi skončil práve nerozhodným výsledkom. Posledným stretnutím bol spomínaný duel z juhoamerického kontinentu. Ten sa skončil až po polnoci a presne podľa predstáv futbalového experta. Sol de America remizovali na domácej pôde s Diazom 1:1. Oslavy sa teda mohli začať.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!