Najlepší tipér minulého týždňa bral vo Fortune cez 56-tisíc eur!

Publikované 30.08.2017, autor: Redakcia

Podobne ako na začiatku augusta vám aj v jeho posledných dňoch prinášame pohľad na päť najlepších tiketov, ktoré boli podané v stávkovej kancelárii Fortuna. Nechýbali vysoké vklady, šialené kurzy či správne využitá funkcia cash out.

V Čani sa mohlo oslavovať už po prvých polčasoch

Ako prvý si predstavíme tiket, ktorý bol podaný na pobočke v obci Čaňa. Tipujúci si minulú sobotu vybral z bohatej kurzovej ponuky kvarteto zápasov, pričom vo všetkých prípadoch zvolil stávku na prvý polčas. V poobedňajších hodinách uspel pri tipoch z Nemecka a Škótska, a tak mu zostávali už len dva zápasy zo slovenskej Fortuna ligy. Najvyšší kurz bol na prvopolčasovú výhru Dunajskej Stredy, ktorá nastúpila na ihrisku Nity. Domáci počas prvých piatich kôl neinkasovali, no proti futbalistom zo Žitného ostrova stratili čaro nepriestrelnosti. Gól Erika Pačindu znamenal vedenie hostí 0:1 a ako posledný sa podieľal na výhre tipéra s hráčskym menom Rob***. Ten vrátane manipulačného poplatku vložil do hry 100 eur a vďaka presnej muške sa radoval zo sumy 5 795,28 eur.

Náhľad tiketu

Cash out v akcií, opäť zachraňoval tisíce eur

Ďalší tiket je typickou tipérskou plachtou. Stávkar totiž na tiket pridal 32 zápasov, ktoré rozdelil do viacerých dní. Začal futbalovou Ligou majstrov a plynule pokračoval až k víkendovým zápasom. Po 26 úspešných tipoch sa však rozhodol predčasne vyplatiť si výhru a zobral ponúkaných 10 619,80 eur. Vzdal sa tak šance získať 46 500 eur a v kútiku duše dúfal, že aspoň jedna zo zvyšných stávok nevyjde. Zelenalo sa však ďalej a tipujúci si možno aj začal vyčítať svoje rozhodnutie. Napokon sa ale ukázalo byť správne, keďže úplne posledný zápas nevyšiel. Real Madrid doma len remizoval s Valenciou 2:2, hoci najmä Karim Benzema mal gólových šancí snáď na tri zápasy. Tento zápas stál aj stávkara z Tipsportu 13 500 eur! Z úspešných tipov mal najväčšie šťastie pri stretnutí Frölunda – Zürich, keďže domáci vyrovnali len 14 sekúnd pred koncom.

Náhľad tiketu

Na Hornej Nitre stačili na krásnu výhru dva zápasy

Tak takýto tiket sa len tak často nevidí. Stávka polčas/zápas sa príliš nevyužíva, keďže musíte správne uhádnuť výsledok po 45 minútach aj po záverečnom hvizde. Pre tipéra z Handlovej to ale nebol žiadny problém. Parádne odhadol hneď dvojicu stretnutí z Európskej ligy UEFA. Prehra tureckého Fenerbahce Istanbul s Vardarom Skopje 1:2 bola veľkým prekvapením, no autor tiketu okrem toho tipoval aj to, že prvý polčas sa skončí nerozhodne. V druhom dueli ukrajinská Oleksandria viedla nad BATE Borisov po polčase 1:0, napokon však prehrala. Aj v tomto prípade tipujúci excelentne využil stávku polčas/zápas. Z dvoch futbalových súbojov vytvoril kurz 2 050, do hry vložil necelých 50 centov a finančne si polepšil o takmer 15-tisíc eur. Skutočne parádny zásah, klobúk dole.

Náhľad tiketu

Tikety ako cez kopírak znamenali dvojnásobnú výhru

Tipérskym majstrom minulého týždňa sa vo Fortune jednoznačne stal hráč menom LOK***. Ten v sobotu podal dva tikety, ktoré obsahovali prakticky rovnaké zápasy. Pravdepodobne ich poctivo vyberal, keďže sa do nich nebál investovať veľké peniaze.

Prvý tiket naložil za 5 000 eur, pričom tri zápasy poistil dvojtipom. Dosiahol z nich kurz 7,17 čo pri veľmi vysokom vklade znamenalo eventuálnu výhru 35 850 eur.

Náhľad tiketu

Na druhom tikete bol LOK*** pri tipoch odvážnejší, ale svoj vklad znížil na 500 eur. Ani na jednom tikete sa červený krížik nenašiel, a tak tipujúci dokopy vyhral viac 50-tisíc eur v čistom. Pokiaľ svoje tikety sledoval, určite mu nebolo všetko jedno pri nepremenených penaltách Lionela Messiho či Romelua Lukakua. Na oboch tiketoch mal totiž zhodné tipy na výhru FC Barcelona, Manchestru United či Borussie Dortmund. Pokiaľ by jeden z týchto favoritov zakopol, z rozprávkovej výhry by nebolo nič.

Náhľad tiketu

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!