Najlepšie tikety minulého týždňa priniesli výhercom takmer 20 000 Eur

Publikované 08.07.2017, autor: Redakcia

Aj v 26. týždni vyplácala stávková kancelária Fortuna pekné výhry. Päť najlepších tiketov činí v súčte takmer 20 000 Eur. Keďže tenisová sezóna je v plnom prúde a hrali sa aj Majstrovstvá Európy do 21 rokov a Pohár konfederácií, stávkari zarábali najmä na futbalových a tenisových stretnutiach.

Predčasná výplata vo výške 3000 Eur

Mobilný stávkar stavil na štyri futbalové a jednu basketbalovú remízu. Po tom ako mu vyšla najmä tá basketbalová a ďalšie tri futbalové stretnutia, rozhodol sa nečakať na výsledok medzi Portugalskom a Čile na Pohári konfederácií. Zvolil predčasnú výplatu a zarobil 3358 Eur. Ak by počkal, zarobí viac ako trojnásobok, keďže Portugalci s Čile remizovali.

Náhľad tiketu

Viac ako 3 500 Eur po predčasnej výplate

Rovnako ako predchádzajúci tipér, aj tento expert tipoval z mobilu. Rozhodol sa pre veľký akumulovaný tiket pozostávajúci z desiatich udalostí. Išlo prevažne o futbalové stretnutia doplnené troma tenisovými zápasmi. Ak by stávkar nezvolil vo Fortune predčasné vyplatenie, prišiel by o všetko.

Náhľad tiketu

Neuveriteľný tiket s presnými výsledkami

Tipovať presný výsledok je poriadne náročná úloha. Zodpovedá tomu aj obrovský kurz. Skúsený stávkar uhádol dva takéto zápasy v rámci ME 21. Tiket doplnil tipom na víťaza zápasu a počet gólov. Na celkový kurz vo výške 3 645 vsadil 1 Euro.

Náhľad tiketu

Tenisový expert s kombinovaným tiketom

Tento tipér zvolil sofistikovanejší prístup. Tenisové duely a pár futbalových stretnutí rozdelil do šiestich skupín. Výhru podmienil piatimi tutovkami. Okrem dvoch tenisových zápasov bol neomylný, čo mu prinieslo výhru 4 123 Eur.

Náhľad tiketu

Najvyššia výhra na pobočke

Najvyššia výhra minulého týždňa sa zrodila z tiketu podaného na pobočke. Stávkar tipoval Malú Domov takže aj v prípade, že neuhádne jeden zápas, získava desaťnásobok vkladu. Uhádol päť priateľských zápasov. Medzi nimi a tri remízy a tri udalosti s kurzom nad 5. Stávka 1 Euro a pár centov mu priniesla vyše 5 000 Eur.

Náhľad tiketu

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!