Natipujte si výsledky prezidentských volieb v ČR a hrajte o viac ako 800 000 Netov

Publikované 02.01.2018, autor: Redakcia

Prvé kolo prezidentských volieb je u našich susedov naplánované už na 12. a 13. januára. Kandidáti sú známi a volebné kampane v plnom prúde. Favoriti sa postupne vykryštalizovali a aj keď voľba nebude pravdepodobne tak dramatická ako pred štyrmi rokmi, stávková kancelária Tipsport.sk si nenechala ujsť príležitosť a vyhlásila pomerne zaujímavú súťaž.

Favoriti sú jasní

Najväčším favoritom je súčasný český prezident Miloš Zeman. Kurzy na jeho víťazstvo sú suverénne najnižšie a prieskumy verejnej mienky ho pasujú za jednoznačného adepta na víťazstvo. Druhé miesto by podľa všetkých predpokladov malo patriť Jiřímu Drahošovi. Ten je pravdepodobne jediným kandidátom, ktorý by mohol ohroziť Zemanovu obhajobu. Ďalší siedmi kandidáti majú minimálnu šancu na úspech. Patria medzi nich napríklad bývalý predseda vlády Českej republiky Mirek Topolánek, známy český textár a podnikateľ Michal Horáček alebo niekdajší diplomat Pavel Fischer.

Ako sa zapojiť do súťaže

Podmienky súťaže sú pomerne jednoduché. V prvom rade musíte mať overenú svoju totožnosť na hráčskom účte v Tipsporte. Následne musíte určiť, koľko percent hlasov dostanú jednotliví kandidáti. Pozor, musíte tipovať s presnosťou na dve desatinné miesta a medzi deviatich kandidátov musíte rozdeliť celých 100 %.

Podľa úspešnosti vašich tipov dostanete body. Tých môže byť maximálne 100. Toľko by ste dostali, ak by ste na dve desatinné miesta uhádli percentuálny zisk všetkých kandidátov. V prípade rovnosti bodov bude o konečnom umiestnení rozhodovať dátum a čas odoslania tipov.

Zbytočne váhať sa preto neoplatí  Víťaz celej súťaže získa až 200 000 netov. Výhru má pritom garantovanú až 1 000 najlepších tipérov. Podrobné vysvetlenie udeľovania bodov nájdete na stránke najväčšej tipérskej komunity www.tipsport.sk.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!