Nechýbalo veľa a bejzbalový tiket za 23 300 Eur by sa krásne zelenal

Publikované 28.06.2017, autor: Redakcia

Včera sme vám predstavili úspešný tiket zo Svetovej ligy vo vodnom póle. Dnes tu máme znovu netradičný šport. Bejzbal je v našich končinách pomerne veľkou neznámou. Väčšina obyvateľstva ani nepozná pravidlá. Podobné to je, aj čo sa týka obľúbenosti u stávkarov. Jeden stávkar z Tipsportu to však vyskúšal a skoro to prinieslo balík peňazí!

 Pätnásť udalostí a niekoľko centov

Tipér menom Klarys88 sa rozhodol vyskladať tiket čisto z bejzbalových zápasov americkej MLS, ktoré sa odohrali počas nedeľného večera. Na tiket s pätnástimi udalosťami stavil Klarys88 iba 38 centov. Možná výhra sa vyšplhala až na 23 300 Eur. Vo viac ako polovici zápasov zvolil bejzbalový expert stávku na počet bodov.

Nahnuté to bolo hlavne v zápase Seattlu s Houstonom, kde si stávkar tipol, že padne 10 a viac bodov. Celkový stav stretnutia bol 2:8 v prospech Houstonu. Ešte napínavejší bol duel medzi Washingtonom a Cincinnati, v ktorom Klarys88 tipol, že padne osem a menej bodov. Na konci svietilo na ukazovateli skóre 2:6. Každý ďalší bod by zmaril nádeje na peknú výhru. Treba podotknúť, že všetky tipy na počet bodov mali pomerne pekné kurzy, niektoré až na hodnote 2.50.

Jeden zápas nakoniec „ušiel“

Osudným sa stávkarovi stal duel medzi Kansas City a Torontom, kde predpokladal menšiu bodovú produkciu oboch tímov. Stavil, že padne 8 a menej bodov. Konečný súčet bol však o dva body vyšší. Z pätnásťzápasovej nádielky mu teda výhru prekazilo toto jediné stretnutie.

Klarys88 dostal k dispozícií aj jeden extratip, ktorý umožňuje vyhrať, aj keď zápas s najnižším kurzom nevyjde. Nanešťastie, podobná situácia teraz nenastala. Podobné akumulované tikety sú veľmi zradné a jeden nepodarený tip môže zmariť pekné výhry. V podobných prípadoch môže byť výhodnejšie zvoliť rozpis.

Ilustračné foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!