Poliaci obrali stávkara o viac ako 16 000 Eur

Publikované 22.06.2017, autor: Redakcia

Možností tipovania na futbal je v tomto období čoraz menej. Momentálne sa však okrem niekoľkých reprezentačných akcií konajú aj ME žien v basketbale. Túto skutočnosť využil aj člen stávkarskej komunity z Tipsportu.

Tri basketbalové stretnutia

Stávkar s nickom Monti17 očakával na basketbalových Majstrovstvách Európy žien vysoké víťazstvá favoritov. V tomto prípade teda bolo výhodnejšie tipovať s handicapmi. V zápase našich s Taliankami správne predpokladal víťazstvo basketbalistiek z Apeninského polostrova rozdielom vyšším ako päť bodov. Rovnaké očakávania mal aj v zápase Čiernej Hory s Ruskom. Tu však očakával väčší ako trinásťbodový rozdiel v skóre. V treťom stretnutí medzi Francúzskom a Gréckom správne zhodnotil úroveň ofenzívy oboch mužstiev a tipol, že padne viac ako 129 bodov.

Tiket plný rôznych športov

Tri basketbalové stretnutia doplnil Monti17 troma futbalovými zápasmi a jedným tenisovým, baseballovým ale aj volejbalovým stretnutím. V tenise stavil na víťazstvo Broadyovej nad Cornetovou v peknom kurze. V Južnej Amerike sa odohráva Panamerický pohár,  v rámci ktorého si to rozdali Argentína s Kolumbiou. Stávkar správne predpokladal, že padne viac ako 131 bodov. Vo futbalových stretnutiach stavil na počet gólov v zápase skupiny Pohára konfederácií medzi Nemeckom a Austráliou. Išlo o duel bohatý na góly s konečným výsledkom 2:3. Bohužiaľ, výhru Montimu17 zmarili poľskí mladíci v zápase so Švédskom. Stávkar predpokladal víťazstvo Švédov. Tí vyhrávali ešte v poslednej minúte. V nadstavenom čase však Poliaci premenili jedenástku a zaknihovali pre nich dôležitú remízu.

Pekné tipy, ale chýbal kúsok šťastia

Tipér predviedol pekný výber zápasov s veľmi hodnotnými kurzami. V kombinácií s vkladom na úrovni 13 Eur z toho mohla byť pekná výhra. Pri veľkom množstve udalostí na tikete je však potrebný aj kúsok šťastia.

Foto: ©Fotky&Foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!