Prehľadnejšie menu a ďalšie novinky v Tipsporte

Publikované 18.01.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Tipsport.sk opäť upravila zobrazenie svojej kurzovej ponuky. Kozmetické zmeny sa tentokrát týkajú handicapov, stávok na výsledok a počet gólov, ale aj pridania českého audio komentára pri vybraných futbalových stretnutiach.

Zmeny, ktoré skúsení hráči nezaregistrujú

Stávky na handicap určite patria medzi tie najpopulárnejšie. Využívajú sa prakticky v každom športovom odvetví a preto majú aj vlastnú záložku. Tú si môžete označiť v hornej časti menu. Pre väčšiu prehľadnosť je rozdelená na stávky na výhru o dva a viac gólov, o tri a viac gólov a tiež na www.tipsport.sk pridali možnosť vybrať si z najvyrovnanejších handicapov. Tie spravidla ponúkajú kurzy od 1,60 do 2,00.

Drobnou zmenou prešla aj ľavá strana menu. Naďalej si môžete filtrovať jednotlivé športy, no zároveň aj s kurzovým rozpätím aké potrebujete. Zmenilo sa aj označenie tipu na výsledok zápasu a počet gólov. Napríklad, namiesto predošlej varianty „každý tím dá gól – áno a Barcelona“ nájdete v kurzovej ponuke už zápis „Barcelona vyhrá, ale dostane gól.“ Vo všetkých prípadoch ide o zmeny, ktoré skôr pomôžu zorientovať sa menej skúseným tipérom.

Nové zapísanie stávky v Tipsporte

Audio komentár aj pri zápasoch majstrovstiev sveta

Tipsport disponuje na slovenskom stávkarskom trhu určite najväčším množstvom ponúkaných live prenosov. Tie si po novom už ani nemusíte zapínať. Okamžite budú spustené po tom, čo si na konkrétny zápas kliknete. Ak sa vám táto funkcia zvaná „AUTO-PLAY“ nepozdáva, môžete si ju vypnúť v sekcii Nadstavenie zobrazenia. Tam si môžete zmeniť napríklad aj grafický režim webovej stránky.

Z nášho pohľadu je určite veľkým prínosom český audio komentár k zápasom futbalovej Ligy majstrov, Premier League a takisto nadchádzajúcim majstrovstvám sveta. Tie sa v trinástich ruských mestách začínajú o 147 dní. Tipsport, podobne ako ďalšie stávkové spoločnosti, k týmto zápasom neponúka live streamy, no vďaka komentáru budú mať stávkari prehľad o aktuálnej situácii na trávniku.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.