Remíza Realu Madrid stála tipéra viac ako 13 tisíc Eur!

Publikované 30.08.2017, autor: Redakcia

Pri pohľade na tie najlepšie tikety a najvyššie výhry vyzerá tipovanie ako hračka. Tento tiket je dôkazom, že také jednoduché to nebude. Výhru Realu Madrid očakávalo 99 percent odborníkov. Futbal je však čoraz rýchlejší a výsledky čoraz menej očakávané.

Na tikete väčšina futbalových stretnutí

Tipér zo stávkovej kancelárie Tipsport označený iba číslom sa rozhodol pre veľký tiket zložený z deviatich futbalových stretnutí, ktoré doplnil jedným tenisovým duelom. Nešlo o veľké kurzové hodnoty. Všetky sa nachádzali okolo úrovne 1.50. Boli tu však aj dva veľmi nízke na úrovni 1.15 a 1.19. Prvé duely sa odohrali už v sobotu a všetky dopadli podľa stávkarových predpokladov. Nedeľa sa odohrávala v rovnakom duchu a k zisku rozprávkovej výhry 13 500 Eur chýbala už iba domáca výhra Realu Madrid nad Valenciou. Pripomíname, že kurz na výhru kráľovského veľkoklubu bol iba spomínaných 1.19.

Real bohužiaľ zaváhal

Úradujúci víťaz Ligy majstrov začal výborne a v desiatej minúte už viedol po presnom zásahu Asensia. Valencia však o osem minút neskôr vyrovnala. Počas ďalšieho priebehu mal Real obrovskú prevahu, nedokázal však skórovať. V 77. minúte šokoval Santiago Bernabeu gólom Kongdobia. Pre Real sa začala stíhacia jazda a vytúžené vyrovnanie dosiahol už o ďalších šesť minút svojím druhým gólom Asensio. Aj napriek obrovskej snahe a veľkej šanci Benzemu v posledných sekundách vyrovnať už „biely balet“ nedokázal.

Pekná ukážka, že zápasy s malými kurzami sú veľmi zradné, pretože ich malá kurzová hodnota nevyrovná dávku rizika, ktoré prinášajú. Aj ten najlepší klub na svete občas zaváha. Za zmienku stojí aj vložená čiastka na úrovni 383 Eur. Tipér svojmu tiketu naozaj veril.

Foto: ©Fotky&Foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!