Sledujte Wimbledon naživo a užite si kopec stávok na tretí grandslam sezóny

Publikované 03.07.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Tenisoví fanúšikovia v týchto dňoch upriamujú svoju pozornosť do londýnskeho All England Clubu. Na trávnatých dvorcoch sa rozbehlo dianie 132. ročníka legendárneho Wimbledonu. Ten podobne ako v predošlých rokoch nechýba v kurzovej ponuke Tipsport.sk.

K stávkam naživo aj streamy dobrej kvality

Stávková kancelária Tipsport takmer všetky zápasy mužskej či ženskej časti vysiela prostredníctvom dostupných kvalitných streamov. Tie môžu zaregistrovaní hráči využívať prakticky zadarmo, pokiaľ hráčske konto nenechávajú príliš dlho chátrať. Okrem sledovania výborného tenisu môžu tipujúci využiť bohatú ponuku stávok naživo, ktoré sú vypísané ku každému zápasu. Samozrejmosťou sú tipy na víťaza duelu či setu, ale v obľube majú hráči aj stávky na presný výsledok konkrétneho gemu. Kurzy sú spravidla vyššie, čo zaručuje vyššiu eventuálnu výhru. Novinkou sú tipy na bod či zhodu v danom geme. Výhodou live stávok je možnosť skorého zárobku, niekedy v priebehu pár sekúnd.

Najväčšími favoritmi sú Federer a Kvitová

Hoci sa už Wimbledon rozbehol, stále si môžete staviť na www.tipsport.sk na celkového víťaza turnaja. Favoritom mužskej časti je Roger Federer, na ktorého bol vypísaný kurz na hranici 2,40. Sedemnásobný víťaz turnaja má už za sebou úspešné prvé kolo, keď zdolal Dušana Lajoviča v troch setoch. Švajčiar podobne ako v Halle nepredviedol stopercentný výkon, ale na postup mu to stačilo. Zaujímavosťou je, že v ďalšom zápase narazí na Slováka Lukáša Lacka. Dnes čakajú úvodné duely na Rafaela Nadala či Novaka Djokoviča, ktorí sú takisto pasovaní na postup do záverečných kôl. Za ostatný rok bol v dvoch grandslamových finále Marin Čilič a hneď na úvod Wimbledonu sa zaskvel 21 esami.

V ženskej časti bookmakeri Tipsportu najviac veria Petre Kvitovej, ktorá na londýnskej tráve už dvakrát triumfovala. Kurz na jej celkové víťazstvo sa pohyboval na hranici 5,50. Češka dnes vyzve Bielorusku Sasnovičovú a určite nebude chcieť dopostiť podobné prekvapenie ako Elina Svitolinová, ktorá senzačne vypadla už v prvom kole. Napriek hernému výpadku treba rátať so Serenou Williamsovou, a za obhajobou titulu úspešne vstúpila aj Garbiñe Muguruzová. Zo Sloveniek je v hre už len Dominika Cibulková, na ktorú bol pred turnajom vypísaný kurz 50:1. V druhom kole ju čaká Johanna Kontová, ktorá by určite rada prelomila 51-ročné čakanie Britov na víťazstvo v ženskej časti turnaja.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.