Smoliar roka: Posledný zápas ho pripravil o 170-tisíc eur

Publikované 18.09.2017, autor: Redakcia

Mohla z toho byť výhra, ktorá by mu dozaista zmenila život. Úvodný hrací deň futbalovej Európskej ligy 2017/2018 si tipujúci z Tipsportu s hráčskym menom „LuKr1105“ bude ešte dlho pamätať, keďže jediný neúspešný tip mu zmaril výhru, ktorú priemerný Slovák zarobí za približne 15 rokov.

Tiket v znamení tipov na žlté karty

Ťažko povedať, čo pri voľbe tipov inšpirovalo tohto stávkara. Ten totiž pridal na svoj tiket celkovo 22 stretnutí so stávkami na menší počet žltých kariet v zápase. Svoje tipy pekne rozdelil. Polovica obsahovala tip na 0-4 žlté karty v zápase a druhá polovica pre zmenu na 0-5 žltých kariet. Až pri šiestich zápasoch mal „LuKr1105“ veľké šťastie, pretože trafil presne hornú hranicu. Bolo tomu tak aj v súboji dánskej Kodane, v ktorej drese odohrali celé stretnutie bez kartového napomenutia Ján Greguš, Denis Vavro či český obranca Michael Lüftner. Zaujímavosťou je, že len v jednom prípade rozhodca neudelil ani jednu žltú kartu. Stalo sa tak paradoxne v zápase medzi Arsenalom Londýn a Kolínom nad Rýnom, ktorý musel byť o hodinu posunutý kvôli vyčíňaniu fanúšikov hostí.

Sen o miliónovej výhre zmaril jeho krajan

Osudným sa mu stal zápas, ktorý na tiket pridal vôbec ako posledný. Apollon Limassol hostil na domácom štadióne francúzsky Lyon a tipujúci predpokladal, že viac ako štyri žlté karty hlavný arbiter neudelí. V prvom polčase prišli hneď dve, z toho druhá v nadstavenom čase. Ešte v 70. minúte to vyzeralo nádejne, ale potom sa to všetko pokazilo. Žltú kartu dostali v priebehu štyroch minút hneď traja hráči, a tak sa vidina obrovskej výhry rozplynula. „LuKr1105“ vložil do hry necelé dve eurá a jeho eventuálna výhra bola vyčíslená na 169 907 eur. Smolnejší tiket na svojom hráčskom konte neuvádza, no pochybujem o tom, že niekedy mal pri tipovaní väčšiu smolu ako teraz. Aby toho nebolo málo, nešťastný zápas v Nikózii rozhodoval jeho krajan Miroslav Zelinka.

Foto: ©Fotky&Foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!