Starý známy z Tipsportu je späť, teraz zarobil 10 000 eur

Publikované 16.11.2017, autor: Redakcia

Hádam neexistuje člen najväčšej stávkarskej komunity, ktorý by nepoznal tipéra menom blacksnake. Ten sa v utorok opäť činil a na svojich obľúbených tenisových challengeroch zarobil veľmi peknú sumu.

Tenis je pre tohto tipéra istota

Blacksnake je známy svojimi tiketmi s veľkým množstvom udalostí, vysokými vkladmi a najmä vysokou úspešnosťou. Ani v tomto prípade neostal nič dlžný svojej povesti a na tiket zaradil až desať tenisových stretnutí. Poväčšine išlo o mužské challengerové turnaje s účasťou menej známych tenistov. Vyskytol sa tu však aj šláger dňa medzi švajčiarskou legendou Rogerom Federerom a jeho nemeckým náprotivkom Alexandrom Zverevom, ktorí odohrali duel skupinovej fázy v rámci londýnskeho Pohára majstrov. Blacksnake však netipoval na víťaza tohto zápasu. Radšej využil Zverevovo výborné podanie a predpokladal, že Nemec nastrieľa viac es ako jeho súper. Predpokladal správne.

Menej známe turnaje, výhodnejšie kurzy

Zamerať sa na challengerové turnaje plné menej známych hráčov môže byť pre stávkara, ktorý tenisu venuje veľa času, veľmi výhodné. Stávkové kancelárie sa zameriavajú skôr na veľké zápasy, na ktoré tipuje veľké množstvo tipérov.

Na menej frekventovaných turnajoch bookmakeri často vypisujú kurzy, ktoré nekorešpondujú s realitou a ak je stávkar šikovný, môže pekne zarobiť.

Krásnym príkladom z tohto tiketu je zápas medzi Nicklasom Salminenom a Matteom Violom z turnaja vo fínskych Helsinkách. Salminen využil výhodu domáceho prostredia a zvíťazil 2:1 na sety. Kurz na jeho víťazstvo bol pritom na úrovni 4.20. K zaujímavým úlovkom patrí aj víťazstvo fínskeho mladíka Ruusuvoriho nad Švédom Mridhom. Išlo síce o tesný duel, ale domáci tenista ho zvládol a zaznamenal víťazstvo v peknom kurze 1.98.

Blacksnake znova predviedol, že jeho úspechy nie sú náhodné a takéto udalosti dokáže naozaj starostlivo analyzovať. Skvelé tipy vylepšil slušným vkladom na úrovni 75 Eur a bola z toho krásna výhra.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!