Šťastná hodinka a zvýšenie stávky bez rizika na 50 eur

Publikované 15.06.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

So stávkarskými novinkami sa v období majstrovstiev sveta vo futbale roztrhlo vrece. Fortuna je v tomto smere veľmi aktívna a najmä novo registrovaným klientom ponúka množstvo benefitov. V príspevku si predstavíme ďalšie z nich.

Navýšenie výhry až o 30 percent

Happy hour je niečo, čo doposiaľ žiadne iné stávkové spoločnosti na Slovensku neponúkajú. Dá sa povedať, že ide o experiment, ktorý zrejme bude prebiehať len najbližší mesiac. Každý deň od 12:00 do 13:00 si vďaka šťastnej hodinke môžete navýšiť svoju výhru na www.ifortuna.sk o 20, respektíve 30%. Pokiaľ pridáte na tiket dva zápasy z MS vo futbale, máte možnosť využiť kurzové zvýhodnenie 1,2. Vďaka tomu sa vaša výhra zvýši o 20%. Ak si zvolíte aspoň tri zápasy zo šampionátu, máte k dispozícii zvýhodnenie 1,3, ktoré zodpovedá 30%. Nevýhodu však je, že na tikete môžu byť len zápasy z majstrovstiev sveta vo futbale, respektíve ich odvodené stávky. Navyše, maximálny denný súhrnný vklad pre každé zo zvýhodnení je 20 eur.

Natipujte za 50 eur s nulovým rizikom

Ďalšou novinkou je navýšenie stávky bez rizika. Tá je typom vstupného bonusu, ktorý si noví klienti vyberajú pri registrácii. Na výber majú zo vstupného bonusu 50, 250, 500, 1000 eur alebo práve zo spomínanej stávky bez rizika. To znamená, že po úspešnej registrácii si môžete vložiť na hráčsky účet sumu 50 eur, následne si za ňu natipovať a nemusíte sa báť sklamania z prehry. Ak by vám aj tiket nevyšiel, vklad sa vráti v plnom rozsahu na hráčske konto. Navyše, nie ste limitovaní žiadnym minimálnym kurzom, respektíve počtom stávkových príležitostí. Dôležité je spomenúť, že táto ponuka platí iba na prvú stávku po registrovaní a aktivovaní tohto bonusu.

Zaujímavé denné špeciály Fortuny

Stávková kancelária Fortuna takisto ponúka aj denné zápasové špeciály. Už dnes večer sa na Olympijskom štadióne v Soči odohrá veľký šláger Portugalsko – Španielsko, na ktorý je vypísaných množstvo zaujímavých stávok. Nás zaujal najmä tip na to, či sa Cristianovi Ronaldovi podarí podobný husársky kúsok ako Jozefovi Adamcovi v roku 1968 proti Brazílii. Strelil jej gól ľavou nohou, pravou nohou a tiež hlavou. Podarí sa to dnes aj svetoznámej značke CR 7? Na webe iFortuna.sk jeho šance na nevídaný hattrick ohodnotili kurzom 200:1. K dispozícii je tiež niekoľko variantov stávky Expert, ktorú nájdete v bohatej kurzovej ponuke.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.