Stávková kancelária DOXXbet

Náhľady

Kurzové stávky
kurzova-ponuka-na-doxxbet-sk
LIVE stávkovanie
live-stavky-na-doxxbet-sk

DOXXbet poskytuje 100% vstupný bonus až do výšky 2 000 EUR a disponuje aj aplikáciou pre mobilné stávkovanie. Od 1. marca 2017 má 0 % manipulačný poplatok na všetky online stávky. Maximálna výhra na jeden tiket je 15.000,-Eur.

Náš tip: Vedeli ste, že stávková kancelária Fortuna aktuálne poskytuje 30 € stávku bez rizika prehry?

Počas celého roka usporadúva zaujímavé akcie a súťaže. Klientský servis je na dobrej úrovni. Okrem klasickej rozpisovej stávky ponúka DOXXbet aj Skupinovú stávku – spočíva v tom, že sa tvoria kombinácie nie jednotlivých stávkových udalostí, ale priamo skupín udalostí (skupinu tvorí 2 a viac zápasov)

Vyberte si

Základné info / Kurzová ponuka / Možnosti tiketov
Vstupný bonus do 2 000 € / KOMPENZÁCIA / LIVE stávky
Tipovanie cez mobil / Vklady a výbery

Základné informácie o DOXXbete

Stávková spoločnosť DOXXbet bola založená v roku 1990. Od svojho založenia je súčasťou silnej kapitálovej skupiny DOXX, ktorá vstúpila na trh v roku 1994, teda tesne po vzniku samostatnej Slovenskej republiky. Začiatkom roka 2013 získala stávková spoločnosť DOXXbet aj slovenskú licenciu, takže sa hráči môžu registrovať aj cez stránku www.doxxbet.sk, ktorá je kompletne v slovenčine a využívať tak roky skúsenosti DOXXbetu zo zahraničia.

V DOXXbete sa možno spoľahnúť na pestrú kurzovú ponuku, rôzne možnosti tiketov, klientským servisom na výbornej úrovni a veľmi rýchlym vyplácaním výhier. Momentálne je DOXXbet titulárnym partnerom našej druhej najvyššej futbalovej ligy DOXXbet liga.

Kurzová ponuka DOXXbetu

Podobne ako u ostatných stávkových kancelárii, aj v ponuke DOXXbet.sk nájdete širokú škálu športov od futbalu až po baseball či napríklad rugby. Vybrať si tak môžete takmer z 25 športov, čo predstavuje viac ako 100 športových líg. Samozrejme, každý šport ponúka špecifické druhy stávok, ktoré pri iných športoch nenájdete.

V tenise si môžete staviť na počet gemov v zápase, v jednotlivých setoch alebo napríklad na to, či bude v zápase tiebreak alebo kanár. Výhodou je aj to, že v prípade skreču sa stávka považuje za vrátenú.

Náš tip: Stavte si vo Fortune až za 30 € bez rizika prehry! Keď netrafíte, dostanete vklad do 24. hodín späť!

Vo väčšine športov môžete využívať aj druh stávky tzv. handicapy. Tie umožňujú podať si na jasného favorita duelu za pomerne vysoké kurzy. Stačí len určiť o koľko gólov, gemov alebo bodov musí váš favorit zvíťaziť. Tradične je k dispozícii okrem tipov 1,X,2, 1X, X2 aj tip 12, ktorý môžete pridať na svoj tiket ak si myslíte, že zápas sa určite neskončí remízou. Zaujímavé sú aj stávky pár/nepár, ázijské handicapy, stávka bez remízy alebo polčasový/konečný výsledok zápasu.

Možnosti tiketov

Stávková kancelária DOXXbet ponúka viacero druhov, respektíve možností ako uzatvoriť váš tiket. K dispozícii sú tipujúcim jednoduché stávky i kombinované stávky. Sami si tak môžete vytvoriť tiket s viacerými skupinami a celkový kurz vylepšiť tutovkami.

Zaujímavé a pomerne netradičné sú skupinové stávky. Tie tvoria kombinácie nie jednotlivých stávkových udalostí, ale priamo skupín udalostí. Na jeden tiket je možné pridať maximálne 30 stávkových príležitostí a najvyššia možná výhra je na hranici 15 000€, čo je v porovnaní s Fortunou či Tipsportom podstatne menej.

Minimálny vklad je 0,50€ čo je obvyklá suma u množstva stávkových kancelárii. Svoj tiket môžete do 10 minút od podania tiketu stornovať. Pri uzatváraní tiketov na slovenskom webe www.doxxbet.sk neplatíte žiadny manipulačný poplatok.

100% vstupný bonus do neskutočných 2 000 €

Pre novoregistrovaných klientov si pripravila stávková kancelária www.doxxbet.sk vskutku štedrý vstupný bonus, ktorého maximálna možná čiastka je až 2000€. Akcia je platná do konca roku 2017. Svoj bonus si ale musíte zaslúžiť tým, že kompletne dodržíte podmienky.

ODPORÚČAME: Vysoký bonus až do 999 EUR aktuálne ponúka aj stávková kancelária Tipsport!

Pre získanie bonusu je potrebné sumu vkladu pretočiť 10, alebo 16 krát (závisí od výšky vášho prvého vkladu) s kurzom rovným alebo väčším ako 2.

To znamená, že ak si vložíte na účet 100€, máte nárok na 100 € bonus. O bonus požiadate na hráčskom účte v sekcii Správa účtu, v časti Správa bonusov, kde sa vám po splnení všetkých podmienok zobrazí možnosť požiadať o bonus.

Tabuľka pravidiel – pozrite si, koľkokrát treba pretočiť váš prvý vklad:

DOXXbet - podmienky bonusu

Kompenzácia

Výbornou správou pre všetkých klientov je aj tzv. Kompenzácia. Ako hovorí už samotný názov jedná sa o aspoň čiastočnú kompenzáciu v prípade, že vám na tikete ujde len jeden zápas. Táto akcia ale platí len za istých podmienok.

Akcia sa začala na doxxbet.sk ešte v júni minulého roka a bude platiť ešte do konca tohto kalendárneho roka. Do akcie je zaradený každý podaný tiket s minimálnym kurzom nad 100. Ide práve o výšku kurzu, ktorá rozhoduje o prípadnej kompenzácii.

  • Ak je váš kurz väčší ako 100 a netrafíte len jeden zápas, získavate trojnásobok vášho vkladu.
  • Ak je kurz v rozmedzí 200-299,99 získavate päťnásobok vkladu, od 300-499,99 získate sedemnásobok a ak je kurz nad hranicou 500, na vaše hráčske konto sa pripíše až desaťnásobok vášho vkladu.

Táto akcia sa nevzťahuje na LIVE stávky ale iba na jednoduché stávky. Veľmi dôležité je aj to, aby sa na vašom tikete nenachádzala udalosť s kurzom väčším ako 5,00. Kompenzácia a zároveň násobok vkladu bude vyplatený v podobe bonusu.

LIVE stávky v DOXXbete

Ako väčšina stávkových spoločností aj DOXXbet disponuje LIVE tipovaním. Najčastejšie nájdete v ponuke športov futbal, ľadový hokej a tenis. Okrem týchto najpopulárnejších druhov športu sa môžete tešiť aj na basketbalové, hádzanárske či volejbalové zápasy.

Bohužiaľ, kurzová ponuka je značne obmedzená. Nenájdete už takú bohatú ponuku ako pri bežných stávkach, čo je určite na škodu veci. LIVE stávky sú totiž čoraz viac populárnejšie, keďže niekedy sa dozviete o výhre či prehre v priebehu pár minút. Takisto DOXXbet nedisponuje ani priamymi prenosmi. Tipujúci si tak nemôžu pozrieť zápas prostredníctvom streamov na webe DOXXbetu, ale hľadať živé prenosy na iných stránkach.

Tipovanie cez mobil v DOXXbete

Stávková kancelária DOXXbet takisto ponúka svojim klientom aj výbornú mobilnú aplikáciu. Je dostupná pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android, Blackberry, Windows Phone a IOS (iPhone, iPad). Aplikácia je dostupná na internetovej stránke m.doxxbet.sk. Pomocou aplikácie sa môžete pripojiť na svoj hráčsky účet a staviť plnohodnotný tiket. S DOXXbetom ste tak online prakticky všade.

Vklady a výbery v DOXXbete

Dobitie hráčskeho účtu

Vklady na svoj hráčsky účet môžete zrealizovať prostredníctvom SporoPay, TatraPay, UniPlatba a ČSOB alebo kreditnými a debetnými kartami VISA a MasterCard.

  • Vklady prostredníctvom bankového prevodu a el. peňaženiek Skrill a Neteller sú zadarmo.
  • Doba spracovania je pri všetkých možnostiam len niekoľko minút, no pri prevode cez kreditné či debetné karty zaplatíte aj dvojpercentný poplatok za prevod.

Navyše minimálnou sumou, ktorú možno dobyť je 10€, kým prostredníctvom SporoPay, TatraPay, UniPlatba a ČSOB stačí vložiť len 5 €. Poslednou možnosťou je bankový prevod, ktorého minimálna čiastka je 10€ a na spracovanie si vyžaduje niekoľko pracovných dní.

Výplata výhier

Na výber peňazí máte 3 spôsoby.

Prvou možnosťou je bankový prevod, ktorého doba spracovania môže byť 2-5 pracovných dní. Minimálny povolený výber je 10€, no výhodou je, že za vybavenie vašej požiadavky neplatíte žiadne zbytočné poplatky.

Ďalšími spôsobmi výberu sú funkcie Skrill (Moneybookers ) a Neteller. Doba spracovania je v porovnaní s bankovým prevodom oveľa kratšia. Netrvá totiž dlhšie ako 4 hodiny. Ak vyberáte cez kreditné karty viac ako dva krát za mesiac, tak si stávková kancelária DOXXbet účtuje poplatok vo výške 2%. Takisto je minimálna čiastka výberu 10€.

S akýmkoľvek problémami sa môžete obrátiť na Live chat podporu, ktorá je dostupná každý deň.

Za výbery vkladov cez platobné metódy, ktoré ste nepoužili na vykonanie stávky sa účtuje poplatok pri výbere 5% z výšky výberu.