Strelci gólov v NHL priniesli stávkarovi takmer 29 000 Eur

Publikované 03.11.2017, autor: Redakcia

Tipovanie na strelcov gólov je veľmi príťažlivým spôsobom stávkovania. Prináša obrovské kurzy a pomerne slušné šance na výhru. Navyše, v prípade, že správne uhádnete viacerých úspešných strelcov, môžete si na konto pripísať peknú čiastku. Tak to bolo aj v tomto prípade.

Sedem udalostí na tikete

V noci z pondelka na utorok sa v rámci severoamerickej NHL odohralo osem zápasov. V šiestich dueloch si tipér s nickom Marek17 vybral sedem očakávaných strelcov gólov. V dueli newyorských „ostrovanov“ s nováčikom z Las Vegas predpokladal presný zásah skúseného Andrewa Ladda. Išlo o úspešný tip vo vysokom kurze na úrovni 5.00. V podobnom kurze očakával aj gólový zápis Boonea Jennera v stretnutí Columbusu s Bostonom.  Takisto úspešne. O niečo jednoduchšie to bolo s tipmi na dvojicu Tarasenko-Seguin. Ide o pravidelne bodujúcich hráčov, ktorí sa aj v gólových zápisoch zo stretnutí objavujú pomerne často.

Dvaja strelci z Montrealu

Zo súboja medzi Ottawou a Montrealom sa za Canadiens dostali na tiket Mareka17 dvaja hráči. Arturi Lehkonen dokonca skóroval dvakrát. Jeho spoluhráč Charles Hudon zaznamenal rovnako dva zásahy a pridal k nim aj jednu asistenciu. Išlo o atraktívny duel, v ktorom až jedenásťkrát znela gólová siréna. Posledným strelcom na tikete bol Jordan Weal z Philadelphie. Ten však tipérovi z Tipsportu pripravil poriadny nervák. Počas celého zápasu vystrelil na bránu len jediný raz. Až v poslednej minúte stretnutia sa dostal k druhému streleckému pokusu, ktorým odštartoval návrat „letcov“ do zápasu a Marekovi17 zabezpečil obrovskú výhru v hodnote takmer 29 000 Eur. A to všetko len pri jednoeurovom vklade.

Foto: ©Fotky&Foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!