Štyri zápasy Ligy majstrov a Tipsport vyplatil výhru takmer 150 000 Eur

Publikované 28.09.2017, autor: Redakcia

Tak táto suma vyčnieva nad všetkými! Gigantická výhra, obrovský vklad a štyri duely najprestížnejšej európskej pohárovej súťaže. To všetko obsahuje tiket futbalového experta zo stávkovej kancelárie Tipsport.

Iba duely Ligy majstrov

Stávkar podal svoj tiket iba pár hodín pred úvodným výkopom všetkých zápasov. To, že londýnsky Tottenham vyhrá na pôde APOELU Nicosia čakala asi väčšina futbalových fanúšikov. Ďalšie duely však pochádzajú z oveľa náročnejšej kategórie na tipovanie.

Dortmund sa stretol s Realom Madrid. Táto dvojica odohrala v histórií Ligy majstrov niekoľko pamätných duelov. V tomto zápase však Real dominoval, a aj keď Dortmund dokázal na začiatku prvého polčasu znížiť, Ronaldo rozhodol o troch bodoch pre kráľovský veľkoklub. Tipér teda uhádol výhru hostí v peknom kurze na úrovni 2.37.

Ďalšie duely ešte vo vyšších kurzoch

Zápas Besitkasu s RB Lipskom bol stretnutím dvoch veľkých neznámych. Bolo ťažké porovnávať kvalitu jednotlivých tímov. Nakoniec rozhodla búrlivá atmosféra na štadióne Besitkasu, ktorá Nemcov poriadne zaskočila. Timo Werner musel pre problémy s vnímaním hluku dokonca striedať už v prvom polčase. Domáci zaknihovali dôležité víťazstvo v krásnom kurze na úrovni 3.17.

To, že by minuloročný semifinalista mohol podľahnúť na domácom trávniku portugalskému Portu, nečakal snáď nikto. Porto má výborný tím, ale často svojich hráčov predávajú do lepších európskych klubov, preto im každoročne chýbajú skúsenosti. Podobný osud však v letnom prestupovom období postihol aj AS Monaco, ktoré sa so stratami zatiaľ nevyrovnalo a „drakom“ podľahlo po jednoznačnom priebehu 0:3. Kurz na výhru Portugalčanov bol až na úrovni 3.63.

Obrovský vklad zohral významnú úlohu

Naozaj neskutočné tipy! A k nim pridal stávkar z Tipsportu aj obrovský vklad 3 840 Eur. Dôvera vo svoj premyslený výber zápasov sa mu vyplatila v podobe zárobku 148 300 Eur.

Foto: ©Fotky&Foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!