Tipsport modernizuje web úpravou predzápasových stávok

Publikované 25.11.2017, autor: Miroslav Kováčik

Kurzová ponuka stávkovej kancelárie Tipsport si v stredu 29. novembra prejde mnohými zmenami. Po novom bude zobrazovaná v podobnom formáte ako v prípade LIVE stávok. Navyše, mení sa aj vypisovanie niektorých stávok.

Väčší komfort na webe aj v mobilných aplikáciách

Najväčšia zmena si týka zobrazovania odvodených stávkových príležitosti. Tipsport uvádza, že týmto krokom chce svojim verným klientom priniesť väčší komfort nielen na webe www.tipsport.sk, ale aj v mobilných zariadeniach. Akousi reorganizáciou prejde aj mobilná aplikácia, ktorá je dostupná pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS.

Od stredy 29. novembra bude predzápasová ponuka fungovať na rovnakom princípe ako pri LIVE stávkach. Výhodou je, že svoje obľúbené stávkové príležitosti si môžete kliknutím na hviezdičku zaradiť medzi obľúbené. Tým pádom sa vám zobrazia po rozkliknutí ako prvé. Určite to ocenia stávkari, ktorí často tipujú strelca gólu, prípadne na zisk kanadských bodov.

Zmena pri počte gólov a handicapoch

Drobnou obmenou si prejdú aj názvy niektorých tipov. Týka sa to najmä stávok na počet gólov a handicapov.

Napríklad, namiesto pôvodného „padne 2 a viac gólov“ si stavíte na „viac než 1,5 gólu v zápase“.

V prípade handicapov je to trošku komplikovanejšie. Demonštrovať si to môžeme na zajtrajšom zápase medzi Valenciou a Barcelonou.

Pri stávke handicap 1:0 ešte dnes máte na výber z troch možností 1-X-2. Od stredy sa však zápis tejto stávky zmení na formát Barcelona -1,5. Stále to však znamená, že v prípade stávky na výhru hostí musia Blaugranas vyhrať dvojgólovým rozdielom.

Na výber však budete mať už len z dvoch príležitostí, podobne ako v ostatných stávkových kanceláriách na Slovensku. Hodnota sa vždy pripočíta ku skutočnému skóre zápasu a určí, či tip vyšiel.

Trojriadkové zobrazovanie tiketu

Spomínané zmeny sú jedny z najväčších v histórii webu tipsport.sk. Mobilná aplikácia prechádza aktualizáciami pomerne často, no v prípade internetovej stránky sme naposledy podobne veľkú zaregistrovali v prípade zmeny dizajnu. Treba ešte spomenúť aj fakt, že zmenou si prejde aj zostavovanie tiketu. Zobrazovanie konkrétnych udalosti bude vždy trojriadkové (zápas – udalosť – tip).

Autor článku: Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.