Tipsport navýšil vstupný bonus na astronomických 4-tisíc eur

Publikované 13.06.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Tipsport.sk je čo sa týka odmeňovania svojich klientov snáď najlepšou na Slovensku. Nielenže denne odmeňuje hráčov prostredníctvom netov, ale pred Majstrovstvami sveta vo futbale 2018 zvýšila hodnotu vstupného bonusu na neuveriteľných 4000 eur.

K dispozícii sú tri kategórie vstupného bonusu

Tipsport ponúka svojim zákazníkom vstupné bonusy rozdelené do troch finančných stupňov. Hráči, ktorí sa zaregistrujú od 12. júna 2018 si môžu vybrať z kategórii do 100 eur, do 400 eur a nad 400 eur. Pri každej časti je však potrebné splniť na prvý pohľad trošku komplikované podmienky. V prípade prvého variantu je nutné pretipovať šesťnásobok súčtu prvého vkladu a hodnotu vstupného bonusu. Výška bonusu je rovnaká ako spomenutý prvý vklad na hráčsky účet. Treba ešte dodať, že sa počítajú všetky podané stávky uzatvorené na internete s minimálnym kurzom 1,5 a počas dňa je možné maximálne pretipovať čiastku 40 eur.

Príklad: Ak by ste vložili sumu 100 eur, musíte celkovo pretočiť čiastku 1200 eur, ktorá zodpovedá šesťnásobku súčtu prvého vkladu a bonusu. Matematicky to vyzerá nasledovane: 6x(100+100) = 1200 eur.

Maximálny bonus vyžaduje pretočenie 80-tisíc

Princíp pre získanie bonusu vyšších cenových kategórii je ten istý, len sa mení násobok a výška kurzu. V prípade prostrednej časti od 101 eur do 400 eur je potrebné pretipovať osemnásobok súčtu prvého vkladu a hodnotu vstupného bonusu. Pri prvotnom vklade 300 eur je celkové pretočenie 4800 eur, z toho denne maximálne 200 eur. V tomto prípade však kurz musí byť vyšší ako 3,00. Maximálna výška bonusu je 4000 eur, takže sa príliš neoplatí zrealizovať prvotný vklad vyššou sumou. Spomínané štyri tisícky získajú novo registrovaní hráči, ktorí rovnakú sumu vložia na konto a následne pretipujú 80-tisíc eur, čo zodpovedá desaťnásobku už niekoľkokrát spomínaného súčtu. Minimálny kurz tiketu je 5,00 a denný limit 1500 eur.

Noví hráči dostanú zadarmo 1500 netov

Bonusy budú vyplácané postupne, po pretipovaní istej sumy peňazí. Je to zdĺhavý proces a najrýchlejšie sa k celej sume dostane až za mesiac. Je to vďaka denným limitom, ktoré sú rôzne pri každej kategórii udeľovania vstupného bonusu. Okrem toho stávková kancelária Tipsport ponúka novým hráčom aj ďalší benefit. Je ním akcia 15 eur na prvé stávky. Tento bonus získa každý nový hráč po doplnení vybraných osobných údajov a overení totožnosti. Bonus je vyplácaný v netoch ihneď po splnení podmienok. Nety následne možno využiť na plnohodnotné tipovanie, pričom jeden net znamená v prepočte jeden cent.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.