Tipsport ponúkne zaujímavé súťaže aj v roku 2018

Publikované 18.12.2017, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Tipsport.sk počas tohto roka rozdala na odmenách takmer 1 500 000 eur. Je to vďaka rôznym dlhodobých či krátkodobým súťažiam, na ktoré sa jej verní zákazníci môžu tešiť aj v budúcom roku.

Maratón pre najsilnejších vytrvalcov

Podobne ako v predošlých rokoch Tipsport na začiatku januára spustí súťaž, v ktorej uspejú len tí najvytrvalejší. Ide o súťaž „600-tisíc“. Tento obnos netov si rovnomerne rozdelia tipujúci, ktorí si v priebehu necelých dvanástich mesiacov každý deň stavia aspoň za štyri eurá. Ide o súhrnnú sumu, pričom sa zarátavajú nielen predzápasové tikety, ale aj LIVE stávky. Navyše, k dispozícii máte troch žolíkov. Tie vás uchránia pred vypadnutím zo súťaže, pokiaľ by ste zabudli, respektíve nestihli pretipovať uvedenú sumu počas dňa. V roku 2017 sa do nej zapojilo 64 625 tipujúcich, ale nárok na podiel bude mať len približne 7100 hráčov, ktorí hru dohrajú do konca.

Súťaže, v ktorých vyzvete tipérskych kolegov

V Tiplige nedôjde k žiadnym zásadným zmenám. Tento typ súťaže funguje na podobnom princípe ako napríklad futbalové ligy. Má celkovo trinásť úrovni, od Pralesu až do 1. ligy. Každá skupina má po 16 členov a hrá sa počas obdobia jedného mesiaca. Vďaka vašim presným tipom môžete postúpiť do vyššej úrovne, no v opačnom prípade vám hrozí zostup. Počet postupujúcich a zostupujúcich je určený s dostatočným predstihom. Pokiaľ budete aspoň v 3. triede, dostanete za víťazstvo aj prémie v podobe netov. Každá skupina má horný finančný limit, aby mali všetci hráči rovnaké podmienky. Nemusíte sa nikam registrovať, stačí pri podávaní tiketu zaškrtnúť okienko „Tipliga“.

Tešiť sa môžu fanúšikovia tzv. Tipcupov, pretože ich počet sa v roku 2018 zdvojnásobí. Tie budú rozdelené podľa ročných období a rovnako tak budú aj pomenované. „Zimný Tipcup“  sa začína už 26. decembra 2017. Stávková kancelária Tipsport počas kvarteta Tipcupov rozdá neuveriteľných 20 miliónov netov. Tradičným vrcholom tejto súťaže bude Turnaj majstrov, ktorého víťaz si odnesie sumu 40-tisíc eur. Bližšie informácie o súťaži nájdete aj na oficiálnej stránke www.tipsport.sk, kde sú tiež kompletne vysvetlené pravidlá.

Tipovačka, olympijská súťaž či Biatlonová šestka

Športovou udalosťou roka budú nepochybne XXIII. zimné olympijské hry v juhokórejskom Pjongčangu. Slovenskí fanúšikovia sa určite tešia najmä na biatlonové disciplíny, alpské lyžovanie alebo na hokejový turnaj. Tipsport pripravuje súťaž, počas ktorej rozdá výhry v hodnote 8 000 000 netov. Podľa predbežných informácii sa budú tipovať výsledky hokejových stretnutí a tiež to, ako sa bude dariť slovenským športovcom na čele s trojnásobnou medailistkou Anastasiou Kuzminovou.

Rok 2018 bude tradične aj v znamení hokejových majstrovstiev sveta. Tentokrát sa však k nim pridá aj futbalový šampionát v Rusku. Môžete sa tak tešiť na krátkodobé maratóny z týchto súťaži, ale aj na Tipovačku či Futbalovú desiatku. Po takmer roku prichádza opäť na scénu Biatlonová šestka, pretože v decembri budúceho roka sa jedno kolo Svetového pohára v biatlone odohrá aj v Novom Měste na Morave. Samozrejmosťou sú naďalej súťaže prostredníctvom LIVE stávok a sociálnych sieti.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.