Tipsport prináša októbrový polmaratón o 120-tisíc EUR

Publikované 12.10.2017, autor: Redakcia

Maratóny sú v stávkovej kancelárií Tipsport.sk obľúbenou súťažou. Keďže ide o najväčšiu tipérsku komunitu, vždy sa ich zúčastní obrovské množstvo hráčov. Dlhé maratóny však dokončí len zlomok zúčastnených. Októbrový polmaratón ale dáva šancu aj menej disponovaným stávkarom.

Podmienka je len 80 centov denne

Ak si v čase od 13. októbra do 29. októbra každý deň podáte v Tipsporte aspoň za 80 centov, bude vám v závere pripísaný podiel zo sumy 120 000 Eur. Pozor, nesmiete vynechať ani jediný deň. V opačnom prípade budete z polmaratónu vylúčený. Výška výhry nie je garantovaná. Svoj podiel získa každý, kto polmaratón dokončí.

Okrem každodenného vkladu si nezabudnite overiť totožnosť na svojom hernom účte. Mnoho stávkarov ešte tak neučinilo a v prípade, že sa zapoja a aj dokončia polmaratón, strácajú šancu na svoj podiel. Aspoň 14 dní po skončení polmaratónu musíte overiť svoju totožnosť, inak vaša výhra prepadne v prospech Tipsportu. Zbytočne tak oberiete o výhru aj svojich stávkarských kolegov.

Toto môže zvládnuť každý

Na účasť v súťaži sa započítavajú tikety podané cez internet na www.tipsport.sk i z pobočiek (vrátane manipulačného poplatku). Podmienky sú teda pomerne jednoduché a výška minimálneho vkladu naozaj nízka. Takýto polmaratón by mohol zvládnuť každý. Otázkou zostáva výška výhry. Je skutočne ťažké odhadnúť, koľko tipérov sa zapojí a koľkí polmaratón aj dokončia.

Kurzová ponuka je v súčasnosti pomerne široká a je teda z čoho vyberať. Pred pár dňami začala zámorská NHL, KHL sa hrá už asi mesiac. Rovnako rozbehnuté sú aj futbalové ligy. V tomto období sa už dá odhadnúť kvalita tímov aj ich sezónne ambície. Šanca uhádnuť správny výsledok je teda vyššia ako v úvode sezóny.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!