Tipsport spustil blogovaciu platformu: Za jeden blog môžete získať až 2-tisíc Netov!

Publikované 29.05.2018, autor: Redakcia

Rozmach sociálnych sietí výrazne rozšíril používanie blogov ako vyjadrovacieho nástroja. Trendu sa nevyhol ani svet internetového stávkovania. Od minulého týždňa môžete blogovať aj na webe najväčšej stávkarskej komunity www.tipsport.sk.

Blogy nie sú analýzy

Kým analýzy stávkarských udalostí sú súčasťou webovej stránky z Tipsportu už nejakú dobu, prínos blogov by mal byť odlišný. Cieľom Tipsportu je, aby sa blogy zaoberali skôr širším kontextom ako jednou stávkarskou udalosťou. Typickým príkladom je záverečný turnaj majstrovstiev sveta, tenisový grandslam, vyraďovacia časť či kompletná séria play-off.

Cieľom je zdieľanie zaujímavých a menej známych informácií, ktoré môžu zohrať dôležitú rolu pri stávkarovom rozhodnutí. Blogovať pritom môže každý, Tipsport prispievateľov obmedzuje iba počtom blogov za týždeň. Podľa aktuálnych pravidiel môžete pridať svoj blog raz sa sedem dní. To je však v prípade väčších udalostí a pri dôkladnom prístupe k blogu absolútne postačujúce.

Za každý blog dostanete odmenu

Za článok v rozsahu 1 500 – 20 000 znakov môžete dostať odmenu až 2 000 Netov, čo predstavuje 20 eur. Výška vašej odmeny pritom závisí od kvality článku resp. od vášho hodnotenia. To je výsledkom známkovania ostatných tipérov za všetky vaše predchádzajúce články. Na základe tohto hodnotenia bude vytvorený rebríček, vďaka ktorému bude možné sledovať tých najlepších a najúspešnejších blogerov.

Pomyselným štartovným do celého procesu je prvý blog, ktorý podlieha kontrole so strany Tipsportu. Za ten nedostanete žiadne nety. Ak prejde autorizáciou zo strany stávkovej kancelárie, stávate sa plnohodnotným blogerom najväčšej stávkarskej komunity. Ak teda oplývate dostatkom vedomostí z oblasti športu a túžite sa podeliť s ostatnými, nič vám nebráni zapojiť sa. Blogovanie je k dispozícií prostredníctvom internetu aj ako aplikácia v operačnom systéme Android.

Ilustračné foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!