Tipsport spustil súťaž o 8 000 000 Netov alebo ak chcete 80-tisíc eur na tipovanie!

Publikované 05.02.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Určite ste už videli film Kokosy na snehu, ktorý opisuje nevídaný príbeh jamajských bobistov zo zimných olympijských hier 1988. Minimálne jeho názvom sa nechali inšpirovať aj bookmakeri Tipsport.sk, ktorí pred najväčším športovým sviatkom roka spustili zaujímavú súťaž s názvom Tisíce na snehu.

Tipuj umiestnenie a hokej

„Tisíce na snehu“ budú prebiehať od 10. – 25. februára 2018. V juhokórejskom Pjongčangu bude na športoviskách rušno, rozdá sa až 102 sád medailí a aj preto každé z pätnástich kôl tipovacej súťaže obsahuje dve časti. Na www.tipsport.sk sú v sekcii „Tipuj umiestnenie“ k dispozícii stávkové príležitosti na výsledky individuálnych súťaží v biatlone, bežeckom lyžovaní, alpskom lyžovaní či skokoch na lyžiach. Vybrať si budete môcť z piatich intervalov umiestnenia vybraného pretekára v konkrétnom závode.

Napríklad, už v sobotu bude v akcii Anastasia Kuzminová a vypísané sú intervaly:

  • Umiestni sa do druhého miesta
  • Skončí na treťom alebo štvrtom mieste
  • Klasifikovaná bude na piatom alebo šiestom mieste
  • Skončí na siedmom až desiatom mieste
  • Nebude figurovať v TOP 10

Druhou časťou súťaže je „Tipuj hokej“. Už zo samotného názvu je jasné, že z klasických variantov tipov 1-X-2 sa budú odhadovať výsledky stretnutí hokejového turnaja mužov i žien. Sledovanejší bude ten mužský, hoci prvýkrát od roku 1994 budú na ňom chýbať hráči z kanadsko-americkej NHL.

Bodový zisk znásobujú žolíci

Za každý uhádnutý tip získavate jeden bod. Dôležité je spomenúť, že počas všetkých hracích dní máte k dispozícii dvoch žolíkov, po jednom v každej časti. Tí zdvojnásobujú bodové konto pri konkrétnom zápase. Dobre si tak treba zvážiť, pri ktorých dueloch ich použijete. Prvý deň zahŕňa trinásť udalostí, pričom maximálne môžete nazbierať 15 bodov. Uzávierka tohto kola je 10. februára o 8:15 hod., keďže práve v tomto čase sa začína prvá stávková príležitosť. Na to, aby ste boli v hre musíte vyplniť všetky zápasy a tiež mať overenú totožnosť na svojou hráčskom účte. Súťaž prebieha výlučne na webe www.tipsport.sk. V sekcii „súťaže“ si nájdete políčko „Tisíce na snehu“. Tu odošlete svoje tipy a v prípade potreby nájdete aj kompletné pravidlá súťaže.

Víťaz si odnesie v prepočte 4000 eur na tipovanie

O čo sa vlastne hrá? Tipsport do tejto súťaže investuje 8 miliónov netov, čo je v prepočte 80 000 eur. Teda jeden net sa rovná jednému centu. Samozrejme, nety sú určené na ďalšie tipovanie.

Celkový víťaz si ich odnesie 400-tisíc, strieborný medailista o polovicu menej a tretieho hráča určite poteší 120-tisíc netov. Horším umiestnením sa odmeny znižujú, no ešte aj tisíci tipér získa 800 netov.

V tejto súťaži nič neriskujete, neminiete ani cent, no môžete získať prostriedky na stávkovanie. Pokiaľ by sa vám v úvode nedarilo a už by ste veľa strácali na popredné priečky, nezúfajte. Tipsport každý deň odmení aj tipujúceho, ktorý nazbieral najviac bodov v danom kole. V prípade, že by viacerí tipujúci získali najvyšší počet bodov, sumu 200-tisíc netov si rozdelia rovným dielom. Mená výhercov budú zverejnené na stránke súťaže a odmeny sa pripíšu na hráčske kontá najneskôr do piatich pracovných dní.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.