Tipsport vyhlásil celoročný maratón o 600 000 EUR

Publikované 09.01.2018, autor: Redakcia

Ak patríte k aktívnym tipérom, nová súťaž Tipsportu by vás mohla zaujať. Avšak vyžaduje si veľkú vytrvalosť a železnú pravidelnosť.

Podmienky a pravidlá súťaže

Maratón začína v nedeľu 14. januára. Od tohto dňa až do 20. decembra aktuálneho roka je potrebné každý deň podať stávku v Tipsporte minimálne za štyri eurá. Za predpokladu, že takto zvládnete aspoň prvý týždeň, Tipsport vám ponúka možnosť využitia troch žolíkov. Tie si môžete vybrať v prípade, ak niektorý deň vynecháte. Okrem toho je jediná prestávka vyhlásená na Veľký piatok počas veľkonočných sviatkov. V tento deň je totiž stávkovanie na území SR zakázané. Ako účastník tejto súťaže môžete tipovať na pobočke, z mobilu alebo cez internet na www.tipsport.sk, stačí ak ste členom najväčšej tipérskej komunity. Možností budete mať tento rok dostatok. Okrem tradičných každoročných udalostí nás čakajú aj Zimné olympijské hry v Pjongčangu či Majstrovstvá sveta vo futbale v Rusku.

Koľko si odniesli stávkari z maratónu 2017?

V minulom roku rovnakú súťaž dokončilo viac ako 7000 tipérov. Pri celkovom banku 600 000 eur tak získal každý z tejto skupiny vytrvalcov 8460 eur.

Podobný maratón sa oplatí tipovať len tomu, kto stávkuje skutočne na každodennej báze. V tom prípade ho môže podobná čiastka v závere roka celkom potešiť. Ak do takejto skupiny patríte, popremýšľajte nad účasťou. Financie navyše na tipovanie vždy potešia (výhra vám bude pripísaná v Netoch, za ktoré možno v Tipsporte uzavrieť normálny tiket).

Na záver dodávame, že na webe Tipsport.sk vidíte, koľko eur potrebujete ešte staviť do splnenia denného limitu, aký počet žolíkov ešte máte a hlavne je tu uvedený aj aktuálny odhadovaný finálny podiel.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!