Tipsport vysiela French Open naživo a ponúka bohatú kurzovú nádielku

Publikované 28.05.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Druhý grandslam tenisovej sezóny má za sebou prvý hrací deň. Už počas neho nebola núdza o prekvapenia, čo dokumentuje krásu bieleho športu. Navyše, zápasy z kurtu Philippa Chatriera, Suzanne Lenglenovej a mnohých ďalších si môžete na www.tipsport.sk vychutnať v priamych prenosoch.

Nadala ponaháňajú mladé pušky

Jednoznačným favoritom mužskej časti pavúka je španielsky tenista Rafael Nadal. Desaťnásobný miestny šampión prehral na parížskej antuke doposiaľ dva z 81 zápasov. V roku 2009 ho zdolal Robin Söderling a pred troma rokmi Novak Djokovič. Rodák z Malorky má skvelú formu. Vyhral turnaje v Monte Carle, Barcelone, Ríme a na donedávna ťahal úžasnú sériu 50 víťazných setov na antuke po sebe. Jeho hlavnými vyzývateľmi sú pri neúčasti Rogera Federera mladé pušky Dominic Thiem a Alexander Zverev. Rakúšan si vlani zahral v semifinále Roland Garros, kde podľahol práve Nadalovi. Naopak, Zverev prehral z posledných pätnástich zápasov len jeden. Hádajte proti komu. Áno, proti španielskemu ľavákovi. Zvyšok sveta aktuálne výkonnostne zaostáva, ale o prekvapenie sa môžu postarať Grigor Dimitrov či Novak Djokovič.

Zopakuje sa rímske finále aj v Paríži?

Ženská časť je podstatne vyrovnanejšia, no už teraz je jasné, že sa úspešnej obhajoby nedočkáme. Jelena Ostapenková potvrdila kolísavosť svojich výkonov a vypadla už v prvom kole. Stávková kancelária Tipsport najviac favorizuje na víťazstvo duo Elina Svitolinová a Simona Halepová. Na obe vypísala kurz 6:1. Tieto hráčky na premiérový grandslam čakajú a pred ôsmimi dňami si zahrali finále aj v Ríme. Vo večnom meste bola úspešnejšia Ukrajinka. Do boja o post svetovej jednotky budú chcieť zasiahnuť aj Caroline Wozniacká či Karolína Plíšková. Zaujímavé bude sledovať výkony Sereny Williamsovej, vracajúcej sa po materských povinnostiach. Poslednou mamičkou, ktorá dokázala ovládnuť grandslam je Kim Clijstersová (US Open 2009). Zo Sloveniek sa najviac verí Dominike Cibulkovej, na ktorú je vypísaný kurz 75:1.

Streamy vysokej kvality zo všetkých dvorcov

Rovnako ako všetky iné prestížne tenisové turnaje si klienti Tipsportu môžu vychutnať v priamych prenosoch prostredníctvom live streamov. Tie sú vo vysokej kvalite a sú dostupné z každého monitorovaného kurtu. V jednom čase tak môžete preklikávať aj medzi piatimi prenosmi. Okrem stávok na celkové víťazstvo ponúka Tipsport aj balíček odvodených stávok pri jednotlivých zápasoch. Tipujúci si môžu vybrať zo stávok na počet gemov, setov, handicapy a podobne. Pri rozhodujúcich stretnutiach bude ponuka ešte bohatšia. Na finále obvykle bývajú k dispozícii stávky na počet es, dvojchýb alebo na tajbrejk. V poradí 122. ročník French Open vyvrcholí počas druhej júnovej nedele, kedy je na programe finále mužskej dvojhry. Samozrejme, v ponuke na www.tipsport.sk nechýbajú ani zápasy štvorhry či populárneho mixu.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.