Tipujte počas US Open a získajte podiel z 10-tisíc EUR!

Publikované 25.08.2017, autor: Miroslav Kováčik

Stávková kancelária iFortuna.sk si pred začiatkom tenisového US Open pripravila pre svojich klientov špeciálnu súťaž. V hre je celkovo 10 000 eur, ktoré si rozdelí 68 šťastných výhercov. Tí budú vyžrebovaní v stredu 13. septembra, no ešte predtým musia splniť podmienky súťaže.

Tipujte denne aspoň za trojeurový vklad

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché. Nemusíte sa nikam dodatočne registrovať ani sa zaoberať celkovou výškou kurzu. Jedinou podmienkou je každý deň od 28. augusta do 10. septembra 2017 podať na www.ifortuna.sk aspoň jeden tiket s minimálnym vkladom 3 eur.

Časový horizont sa vzťahuje práve na posledný tenisový grandslam sezóny, ktorý na štadióne Arthura Asha vyvrcholí finálovým duelom mužskej dvojhry. Už teraz je však jasné, že finálové obsadenie nebude rovnaké. Srb Novak Djokovič i minuloročný víťaz Stan Wawrinka sa totiž z turnaja pre zdravotné problémy odhlásili. Zďaleka ale nie sú jedinými hráčmi, ktorí svojou neúčasťou ochudobnia US Open. Do New Yorku nepocestuje Kei Nišikori, Miloš Raonič a v ženskej časti budú chýbať Sam Stosurová či Viktoria Azarenková.

Hlavnou výhrou je suma 2 000 eur

Ak počas 14 dní ani raz nezabudnete podať aspoň jeden tiket za tri eurá, budete zaradený do záverečného žrebovania o finančne výhry v celkovej hodnote 10 000 eur. Víťaz získa 2000 eur, druhý vyžrebovaný 1500 eur a tretí tipujúci si polepší o tisícku.

Odmenení budú aj ďalší hráči, ktorí splnia spomínanú podmienku. Výhercovia od štvrtého po ôsme miesto získajú 500 eur a ďalším 50 stávkarom bude na konto pripísaných čiastka 50 eur. Okrem internetového hráčskeho konta môžete využiť aj tipovanie na pobočke, pričom je nutné podať tiket na členskú kartu Fortuny. Dôležité je spomenúť aj to, že do súťaže sa nezarátavajú LIVE tikety ani stávky na e-Športy.

Výsledky nájdete na oficiálnej stránke i facebooku

Po skončení tenisového maratónu, teda 11. septembra 2017, budú na webovej stránke Fortuny i facebookovom profile zverejnené mená všetkých hráčov, ktorí splnili podmienky súťaže. Samotné žrebovanie prebehne o dva dni neskôr. Celkovo bude z osudia vytiahnutých 68 výhercov, ktorí si rozdelia 10-tisícový bank. Ich mená budú opäť zverejnené na oficiálnej stránke a facebooku. Stávková kancelária Fortuna si vyhradzuje ďalších päť dní na to, aby šťastným výhercom pripísala na hráčske konto príslušnú výhru.

Autor článku: Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.