Tomu sa hovorí efektivita! Pri polovičnej úspešnosti vyhral 44 660 eur

Publikované 29.11.2017, autor: Redakcia

Málokedy sa v našich rozboroch z Tipsportu objavuje viac ako jeden tiket súčasne. Dnešok je však výnimkou. Hokejový expert podal dve hokejové „plachty“ a do každej investoval peknú sumu na úrovni 1 000 eur.

Zámorie tentoraz nebodovalo

Na prvý tiket si pravdepodobne fanúšik Mariána Hossu vybral 10 duelov. V každom predpokladal, že padne aspoň 5 gólov. Nachádzali sa tu náročné duely NHL, ktorá však bola v ten večer bohatá na góly. Tesný bol aj zápas farmárskej AHL, v ktorom Hartford porazil Hershey pomerom 1:4. AHL sa však nakoniec stala majovih81WP osudnou. Ako jediný z desiatich duelov mu totiž nevyšiel ten medzi Millwaukee a Manitobou. Hostia dali len 3 góly, domáci žiaden a stávkarovi ostali len oči pre plač.

Pri pohľade na svoj druhý tiket však taký smutný už asi nebol.

Európa zarobila viac

Tipér s nickom majoh81WP ukázal, že má zmysel pre systematický prístup. Na svoj druhý tiket umiestnil výlučne hokejové stretnutia z európskych líg. Nechýbajú ani zástupcovia slovenskej Tipsport ligy v podobe stretnutia Zvolen-Poprad. Hokejový expert tipoval na aspoň päť vsietených gólov. Tipoval správne. Dokonca, až v siedmich prípadoch z desiatich si vybral práve stávku na počet gólov. V každom prípade bol samozrejme úspešný. Najnebezpečnejšie to vyzeralo v dueli nemeckej „DELky“, v rámci ktorej Augsburg hostil Krefeld. Hostia zvíťazili 1:4, pričom posledný gól dali len 2 minúty pred koncom a navyše do prázdnej bránky.

V ostatných troch prípadoch tipoval majoh81WP na víťazstvá domácich celkov. Medzi inými aj na pohodlný triumf Košíc nad trápiacou sa Žilinou. Iba v jedinom prípade vystúpil kurz jednotlivých udalostí nad 1.50. Celkový kurz tiketu sa pri takom množstve udalostí teda nachádzal iba na hodnote 44.66. Vďaka veľkému tisíceurovému vkladu však zarobil svojmu majiteľovi nádhernú sumu.

Foto: ©Fotky&Foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!