V lete môžete tipovať vo Fortune ešte výhodnejšie

Publikované 16.07.2017, autor: Redakcia

Leto je v plnom prúde a väčšina futbalových líg sa iba pripravuje na novú sezónu. V najbližších týždňoch sa však dočkáme štartu viacerých významných súťaží. Stávková kancelária Fortuna chce svojím stávkarom toto čakanie spríjemniť.

Možnosť zvýšiť celkovú výhru

Ak v najbližších dvoch týždňoch (14.- 31.7.2017) splníte jednoduché podmienky, môžete si výhru na tikete navýšiť o 5%. Stačí staviť na iFortuna.sk jednoduchý AKO tiket, na ktorom bude aspoň päť udalostí. Vložiť treba aspoň 5 Eur. Ak tipujete v pobočke, tak vrátane manipulačného poplatku. Obsluhu následne požiadate o pridanie infočísla 47 s kurzom 1.05.

Ak ste internetovým stávkarom, je to ešte jednoduchšie. Päťpercentné navýšenie môžete výrazne pocítiť hlavne na tiketoch s vyššími kurzami. V nasledujúcej časti pridávame zopár tipov.

Ponuka je stále bohatá

Aj keď sa momentálne nehrajú hokejové zápasy a najlepšie futbalové ligy starého kontinentu sú v predsezónnej príprave, stávkarom stále zostáva mnoho príležitostí. V tomto týždni začala nová sezóna ruskej najvyššej súťaže. Prvá liga sa rozbehla aj v Poľsku, Slovinsku či Chorvátsku. Už od 22. júla štartuje aj naša Fortuna liga!

Pozornosť treba upriamiť aj na krajiny, kde sa hrá systémom jar – jeseň. Dobrým príkladom je nórska Elitserien. Aby sme nehovorili len o futbale, tenisová sezóna je práve na svojom vrchole. Hneď ako skončí Wimbledon, čaká tenistov niekoľko zaujímavých turnajov. Ešte týždeň bude trvať aj slávna Tour de France. Po nej je na programe ďalší etapák, Okolo Poľska aj s Petrom Saganom.

V článku sme priniesli niekoľko odporúčaní, ktorým smerom sa v tomto období uberať. Pozor, pretože mať 5 zápasov na AKO tikete je pomerne veľké riziko. Preto dostatočne analyzujte jednotlivé udalosti.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!