V priamych prenosoch na TV Tipsport nájdete NHL, KHL, ale aj našu Tipsport ligu

Publikované 02.10.2017, autor: Redakcia

Mať k dispozícií televíziu, ktorá pravidelne vysiela najlepšie futbalové a hokejové ligy sveta, je snom každého športového fanúšika. Stávková kancelária Tipsport.sk túto možnosť pre svojich klientov prináša. Stačí mať aktívny hráčsky účet a pravidelne si môžete vychutnávať tie najlepšie zápasy z top líg na TV Tipsport!

Nechýbajú zápasy zámorskej NHL

Najlepšia hokejová liga sveta je lákadlom pre každého stávkara. Najmä víkendové zápasy hrané v prijateľných európskych časoch si teraz môžete vychutnať aj naživo na www.tipsport.sk. NHL začína už o niekoľko dní a v Tipsporte si môžete staviť aj na celkového víťaza. Pred začiatkom sezóny sú na tieto udalosti vypísané tie najvyššie kurzy. Okrem každoročných favoritov na zisk Stanley Cupu ako Pittsburgh s kurzom 9.00, Chicago alebo Washington sa vysoko objavujú aj mladé tímy Toronta a Edmontonu, ktoré môžu už v tejto sezóne poriadne zamiešať kartami. Konkrétne pri Edmontone je kurz 10.00, čo je druhý najnižší kurz na celkového víťaza. Už prípravné kempy napovedali, že tento ročník môže byť pre spomínané tímy prelomový a na nejaký čas sa môžu usadiť na pozícií favoritov na celkové víťazstvo.

Podarí sa Slovanu konečne postúpiť do play- off ?

V najlepšej online športovej televízií TV Tipsport môžete sledovať aj zápasy jediného slovenského zástupcu v KHL. Ten neodštartoval sezónu úplne ideálne, keď mal problémy so skladaním kádra a stabilizáciou výkonov. Zdá sa však, že fazóna „belasých“ má stúpajúcu tendenciu a s pribúdajúcim časom by sa tím mohol postupne zohrávať. Ak sa im vydaria duely vo vianočnom období, v play-off by nemuseli chýbať. V posledných rokoch bolo práve toto obdobie v konečnom zúčtovaní rozhodujúce. Stávková kancelária Tipsport tiež ponúka stávky na celkového víťaza nadnárodnej súťaže. Najväčší favoriti sú každý rok rovnakí, ale staviť si môžete aj na víťazstvo tímov, ktoré sa do záverečných bojov dostať ani nemusia. A kurzy sú v tomto prípade naozaj vysoké.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!