V rámci 5. najlepších tiketov vyplatila Fortuna viac ako 25 000 Eur

Publikované 28.09.2017, autor: Redakcia

V stávkovej kancelárií Fortuna sa znovu zarábalo vo veľkom. Medzi najlepšie tikety uplynulého týždňa sa dostali až štyri, ktoré boli podané cez internetové konto. Zdá sa, že online stávkari začínajú nad klasikmi z pobočiek prevažovať.

Hokejová plachta a výhra takmer 4 000 Eur

Internetový tipér umiestnil na svoj tiket až pätnásť hokejových stretnutí. Nachádzali sa tu zápasy KHL, slovenskej Extraligy i ďalších európskych súťaží. Odohrali sa počas nedeľňajšieho popoludnia a majiteľovi tiketu priniesli pri vklade 5 Eur takmer osemstonásobok.

Náhľad tiketu

Jediný klasik zinkasoval viac ako 4 200 Eur

Medzi najlepšie tikety sa dostal aj stávkar z Cífera, ktorý vyskladal svoj tiket zo siedmich rôznych udalostí. Objavili sa na ňom prípravné duely NHL, gólové zápisy hráčov v českej lige i futbalové stretnutie tretej anglickej súťaže. Vklad na úrovni 10 Eur zúročili na krásnu výhru.

Náhľad tiketu

Podobná výhra ale iný spôsob

Aj tento stávkar zaznamenal výhru na úrovni 4 000 Eur. Na rozdiel od predchodcov však zvolil malý počet udalostí na tikete avšak s poriadne vysokými kurzami. Stavil na gólový zápis hráčov švédskej ligy a ruskej KHL. Tri kurzy na úrovni 6 a vklad 20 Eur mu vyniesli výhru 4364 Eur.

Náhľad tiketu

Futbalový expert zarobil o čosi viac

Po hokejových odborníkoch sa konečne ukázali aj tí futbaloví. Internetový stávkar s nickom Kev… si na tiket vybral zo širokej nedeľňajšej ponuky osem futbalových duelov. Svojmu výberu veril, keďže naň vsadil 100 Eur. Odvážnemu stávkarovi priniesli výhru 6 446 Eur.

Náhľad tiketu

Najvyššia výhra týždňa a znovu futbal

Veľmi podobný tiket ako v predchádzajúcom prípade. Rovnaký vklad, podobný kurz a o niečo vyššia výhra. Internetový tipér zarobil za sobotňajšie popoludnie 6 523 Eur. Vybral si šesť duelov anglickej Premier League a dva zo španielskej La Ligy. V priebehu niekoľkých hodín sa všetky zazelenali.

Náhľad tiketu

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!