V Tipsporte vybuchol remízový „maxikombík“ za viac ako 40 000 eur

Publikované 25.11.2017, autor: Redakcia

V stávkovej kancelárii Tipsport sa opäť diali veci. Člen najväčšej tipérskej komunity vyskladal svoj tiket z devätnástich futbalových duelov z rôznych európskych i zámorských líg. Neuhádol síce všetko, ale aj tak zarobil slušný balík. Do obrovského tiketu pritom investoval iba 5 eur.

Devätnásť zápasov desať remíz

Až desať nerozhodných výsledkov umiestnil na svoj tiket stávkar s nickom kkk256014. Nesústredil sa pritom výlučne na jednu súťaž. V jeho kombinácií sa nachádzajú napríklad duely z kostarickej Apertury, v rámci ktorej Guadalupe hostilo UCR San José. Zápas skončil 1:1 presne podľa tipérových predpokladov. Rovnako skončili aj zápasy Chorzowu proti Suwalki v rámci poľskej prvej divízie a duel Ispwichu Town proti Shefieldu United z anglickej Championship. Zaujala aj remíza z prestížnej Ligy majstrov, v ktorej futbalový expert predpokladal deľbu bodov v šlágri medzi Juventusom a Barcelonou.

Remízy doplnené víťazstvami domácich i hostí

Úspešné tipy na nerozhodné výsledky poslúžili stávkarovi ako dobrý základ. Už aj tak vysoký celkový kurz následne navýšil jednotkami a dvojkami v nižších kurzoch. V rámci týchto tu nájdeme množstvo duelov spomínanej Ligy majstrov. Medzi inými aj víťazstvo Paris SG nad Celticom v minimálnom kurze 1.09, alebo trojbodový zásah Chelsea na pôde Karabachu v hodnote 1.27.

Futbalový odborník nebol napriek obrovskému úspechu stopercentný. Ušli mu dva zápasy. Oba však v rámci jednej skupiny. V zápase Bazileja s Manchestrom United predpokladal víťazstvo hostí. Tí však nedokázali skórovať z niekoľkých stopercentných šancí a domáci ich za to v závere potrestali. Rovnako sa mýlil aj v dueli uruguajskej najvyššej súťaže, keď netrafil remízu medzi Sud América a Boston River.

Ilustračné foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!