V Tipsporte vypísali zaujímavé stávky na hráčov NHL

Publikované 30.11.2017, autor: Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Tipsport.sk si v závere roka 2017 pripravila zaujímavé dlhodobé stávky pre priaznivcov zámorskej NHL. Tipujúci si môžu staviť na svojich obľúbených hráčov a následne sledovať ich výkony v mesiaci december.

V ponuke sú štyria Česi i jeden Slovák

Tipsport tieto stávky vypísal na pätnástich hráčov zo zámorskej profiligy. Medzi nimi nechýba slovenský hokejista Tomáš Tatar či kvarteto Čechov – Jakub Voráček, David Krejčí, David Pastrňák a Ondřej Palát.

Na výber máte z dvoch možností. Môžete si staviť na počet ich gólov v mesiaci december alebo na to, koľko bodov stihnú za toto obdobie nazbierať.

Princíp funguje na stávkach under / over. Z vypísaných príležitostí sa najväčší bodový prínos očakáva od Connora McDavida a Sidneyho Crosbyho. Podľa odhadov bookmakerov by mali nazbierať v priebehu posledného kalendárneho mesiaca približne 15 bodov. V prípade Tomáša Tatara je pravdepodobnejšie, že nedá viac ako tri góly, no mal by získať aspoň šesť kanadských bodov.

United25 dôkladne rozanalyzoval svoj tip

Pri tejto stávke je dôležité pozrieť si, ktorým súperom budú jednotliví hráči čeliť. Veľmi dobrú analýzu na webe www.tipsport uverejnil hráč s nickom United25. Ten si vybral stávku na Ondřeja Paláta, pričom predpokladá, že rodák z Frýdku-Místku nazbiera v decembri aspoň sedem bodov. V tomto príspevku hovorí o jeho dobrej forme, pozícii v druhom útoku jedného z najlepších mužstiev súťaže a takisto o priaznivom žrebe. Tampa Bay v domácom prostredí privíta Colorado, Winnipeg či Montreal a vonku ho čaká napríklad duel proti poslednej Arizone. Sedem bodov v trinástich zápasoch by tak Čech rozhodne mohol dosiahnuť, čo United25 potvrdil sólo tiketom v hodnote takmer 10 eur.

Potvrdí Stamkos pozíciu lídra produktivity?

Samozrejme, okrem dlhodobých stávok môžete pri každom zápase tipovať, či hráč skóruje, prípadne si pripíše na konto aspoň bod. Pokiaľ však uprednostnite túto novinku, treba si dávať pozor na uzávierku vypísaných príležitostí. Tie sú zhodné s časmi prvého zápasu konkrétneho klubu v mesiaci december.

Najproduktívnejším hráčom NHL je momentálne Steven Stamkos. Pokiaľ si myslíte, že sa mu bude dariť aj v závere roka 2017, môžete zvoliť stávku „6 a viac gólov“ alebo „získa 16 kan. bodov a viac“.

O kvalitách kanadského hokejistu je presvedčený aj tipér Kocy17, ktorý neváhal druhú spomínanú stávku naložiť za skoro 40 eur. Pozrite si jeho tiket na tejto stránke!

Autor článku: Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.