Vyberáme pre vás štyri najlepšie tikety vo Fortune za posledné dva týždne

Publikované 12.11.2017, autor: Redakcia

Po necelom mesiaci vám prinášame opäť pohľad na najlepšie tikety, ktoré musela za posledné obdobie vyplácať stávková kancelária Fortuna. Nechýbajú kombinované tikety či akumulované stávky s viacerými prekvapeniami.

Neúspešné tipy sa vtesnali do jednej skupiny

Tipujúci z hlavného mesta Slovenska vyskladal tiket z desiatich zápasov, ktoré boli rovnomerne rozdelené do piatich skupín. Išlo čisto o futbalové stretnutia z európskych súťaži. Tipy na výsledok zápasu dopĺňali čiastočné stávky na prvý polčas. Dva zápasy síce úspešné neboli, no tipujúci mal šťastie, že ich umiestnil do jednej skupiny. Zvyšné štyri sa zelenali, a tak bola krásna výhra na svete. O šťastí mohol tipujúci hovoriť napríklad pri zápase Schalke 04 – Wolfsburg. Domáci prvý polčas vyhrali gólom zo 43. minúty a napokon len remizovali 1:1. Pri vklade 100 eur sa suma za úspešné trojkombinácie a štvorkombinácie vyšplhala nad hranicu 14 500 eur.

Náhľad tiketu

Pätica úspešných tipov znamenala výhru týždňa

O najúspešnejší tiket 43. týždňa tohto roka sa vo Fortune postaral hráč s menom vil***. Ten pridal na svoj tiket päticu zápasov, no napriek tomu sa výsledný kurz vyšplhal nad hranicu 200. Tipér ukázal znalosti zo zámorskej NHL či z nižších futbalových líg. Najvyšší podiel na vysokom kurze mal zápas Pescara – Brescia. Na víťazstvo klubu, v ktorom pôsobil aj Marek Hamšík, bol vypísaný kurz 6,00 a hostia prekvapujúco vyhrali 0:3. Vil*** takisto dobre predpokladal triumf FC Tours v rámci francúzskeho pohára či gólovú prestrelku v edmontonskom Rogers Place. Do hry vložil 70 eur a po vynásobení príslušným kurzom sa tešil z výhry takmer 15-tisíc eur.

Náhľad tiketu

Lepším variantom by bol akumulovaný tiket

Ako tretí si predstavíme tiket, ktorý ukazuje, že aj za menej peňazí sa dajú vyhrať slušné peniaze. MAR*** zvolil štyri tipy na strelcov NHL, pričom ich rozdelil po jednom do každej skupiny. K výhre potreboval, aby aspoň traja z nich skórovali. Najnižší kurz 4,50 bol vypísaný na Briana Gibbonsa, ktorý pôsobí vo farbách New Jersey Devils. Okrem neho však rozvlnil sieť súperových brankárov aj Ryan Strome, Antoine Vermette a P.K. Subban. Na jednej z bratislavských pobočiek bol tiket podaný za 20 eur a keďže boli úspešné všetky kombinácie, MAR*** si polepšil o 5300 eur. Zaujímavosťou je, že ak by išlo ako akumulovaný tiket a vklad by zostal rovnaký, výhra by sa vyšplhala na skoro 16-tisíc eur.

Náhľad tiketu

Tisíce eur vďaka tanečnej súťaži či skvelému tipu z NBA

Na záver tu máme tiket, ktorý sa začal skutočne nezvyčajne – tipom na víťaza televíznej súťaže Let´s Dance. Pred finálovým kolom sa očakával vyrovnaný celebritný súboj medzi Vladimírom Kobielskym a Branislavom Deákom. Skutočne tomu aj tak bolo, no diváci komerčnej televízie sa napokon priklonili na stranu prvého menovaného herca. Okrem toho musíme vyzdvihnúť aj skvelý tip zo zámorskej NBA. Cleveland po odchode Kyrieho Irvinga nie je v najlepšej forme, čo na jeho palubovke využila Atlanta Hawks. Kurz na jej víťazstvo sa pohyboval na hranici 6,5. Za zmienku stojí spomenúť aj nečakanú výhru Detroitu, ktorý vymazal partiu okolo Connora McDavida. Do hry tipujúci s nickom SNA*** vložil 40 eur a svoj vklad premenil na krásnych viac než 7 500 eur.

Náhľad tiketu

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!