Vyhraj zájazd na zápas FC Barcelona proti Celta Vigo s našim Stanom Lobotkom

Publikované 23.11.2017, autor: Miroslav Kováčik

Stávková kancelária iFortuna.sk pripravila svojim klientom predčasný vianočný darček. V spolupráci s cestovnou agentúrou FutbalTour spustila súťaž, vďaka ktorej môžete na vlastnej koži zažiť atmosféru španielskej La Ligy.

Vložte 10 eur, ale nezabudnite na španielsky futbal

Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché. V dňoch od 22. do 26. novembra 2017 je potrebné vo Fortune uzatvoriť tiket v minimálnej hodnote 10 eur, ktorý bude obsahovať aspoň jednu stávku z najvyššej španielskej futbalovej súťaže. La Liga má v najbližších dňoch na programe kompletné 13. kolo, takže si máte z čoho vyberať. Navyše, nie ste limitovaný ani kurzom, ani počtom zápasov. Počítajú sa všetky druhy tiketov, s výnimkou LIVE stávok a dlhodobých tipov. Súťaž prebieha hlavne na internete, no zarátavajú sa aj tikety podané na pobočkách prostredníctvom členskej karty Fortuna Klubu Plus. V tomto prípade si však priplatíte za manipulačný poplatok.

Lukratívny zájazd s lístkami tretej kategórie či ubytovaním

Fortuna v podmienkach súťaže neuvádza, že váš tiket musí byť výherný. V hre ste aj vtedy, ak váš favorit neuspeje. Dôležité však je, aby ste tiket vložili do komentára na oficiálnej stránke súťaže. Zo všetkých hráčov, ktorí tak urobia, budú 27. novembra vyžrebovaní traja výhercovia autobusového zájazdu na duel FC Barcelona – Celta Vigo pre dve osoby. Ten sa odohrá už 2. decembra tohto roka. Tešiť sa môžete na dopravu komfortným poschodovým autobusom, ubytovanie na jednu noc v 3* hoteli Ibis Barcelona Meridiana, vstupenky tretej kategórie či služby slovenského delegáta. Cena takého zájazdu sa pohybuje na úrovni 190 eur/ osobu, no vy s troškou šťastia môžete do Katalánska vycestovať zdarma.

Strelí Lobotka svoj premiérový gól na Nou Campe?

Z pohľadu slovenského fanúšika ide o jeden z najatraktívnejších zápasov, za ktorým môžu na Pyrenejský polostrov vycestovať. Stanislav Lobotka si výbornými reprezentačnými výkonmi vydobyl miesto v základnej zostave Celty Vigo a po prvýkrát v kariére by mal čeliť hráčom ako Lionel Messi, Luis Suaréz či Andrés Iniesta. Vo svojom novom pôsobisku zatiaľ ešte neskóroval, a tak by bolo určite veľkým zážitkom vidieť jeho premiérový gól vo farbách Célticos na slávnom Nou Campe. O tom, že autorovi populárneho výroku „This is my sen“ sa na veľkých štadiónoch darí sme sa mohli presvedčiť aj na začiatku septembra, keď skóroval v londýnskom Wembley.

Autor článku: Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.