Vyhrajte podpísaný dres Petra Sagana a stávkové kredity

Publikované 05.07.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Peter Sagan je súčasnou cyklistickou jednotkou. Už takmer tri roky hrdo nosí dúhový dres svetového šampióna a presne takýto môžete získať aj vy. Stačí sa zapojiť do súťaže, ktorú už včera spustila stávková kancelária Fortuna.

Fortuna odmení päticu hráčov

Súťaž o vlastnoručne podpísaný dres Petra Sagana má veľmi jednoduché pravidlá. V období od 4. – 15. júla 1018 je potrebné podať aspoň jeden tiket v hodnote 3 eur, ktorý bude obsahovať stávkovú udalosť z blížiaceho sa Tour de France. V prípade tipovania cez pobočku je samozrejme nutnosť dodržať minimálnu hodnotu vkladu bez manipulačného poplatku a podať tiket cez členskú kartu Fortuna Klubu Plus. Do hry sa počítajú sólo, akumulované tikety a tzv. maxikombi. Následne je dôležité, aby hráči pridali na www.ifortuna.sk v článku Stavte si na Tour de France a vyhrajte dres s podpisom Petra Sagana a stávkové kredity! do komentára tiket. K úplnému zneniu pravidiel možno dodať už len to, že každý tipujúci môže do súťaže zaslať len jeden tiket. Okrem hlavnej výhry sa hrá aj o stávkové kredity.

Prehľad cien súťaže:

  • cena: dres Petra Sagana s podpisom + stávkový kredit 50 eur
  • cena: stávkový kredit 30 eur
  • cena: stávkový kredit 20 eur
  • cena: stávkový kredit 15 eur
  • cena: stávkový kredit 10 eur

Stará dáma s bohatou ponukou stávok

Vyžrebovanie výhercov prebehne 16. júla, teda počas prvého voľného dňa na Tour de France 2018. Dovtedy sa fanúšikovia cyklistiky môžu tešiť na deväť zaujímavých etáp, v ktorých by mal bojovať o víťazstvo aj Peter Sagan. Šesť je rovinatých, dve zvlnené a itinerár pretekov osvieži aj tímová časovka. Fortuna už na Tour de France vypísala niekoľko zaujímavých stávok. Ide najmä o celkové umiestnenie, kde je najväčším favoritom Chris Froome z tímu Sky. Peter Sagan je zase ašpirantom na zisk zeleného trička o pokračovanie dominancie v bodovacej súťaže. K dispozícii sú tipy aj na ostatné dresy, najlepší tím, séria zaujímavých duelov či stávka na prvú etapu s cieľom v Fontenay-le-Comte. Bookmakeri favorizujú trio Fernando Gaviria, Dylan Groenewegen, Marcel Kittel a na úradujúceho majstra sveta vypísali kurz 8:1.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.