Vylepšenie cash outu a zobrazenia priamych prenosov

Publikované 15.07.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Tipsport.sk opäť zlepšuje svoje služby. Na tipovaciu scénu prichádza s ďalšími dvoma praktickými novinkami. Tie sa týkajú flexibilnejšieho využitia cash outu a takisto väčšieho komfortu pri sledovaní priamych prenosov z rôznych športovísk.

Cash out aj pri rozohraných súbojoch

Až doteraz platilo, že funkciu cash out ste mohli využiť len v čase, keď na vašom tikete nebola rozohraná žiadna stávková udalosť. Niekedy sa vám však zápasy tak prekrývali, že ste ju prakticky ani nemali šancu využiť a predčasne si nechať vyplatiť časť možnej výhry. Práve toto sa však mení. Pokiaľ Tipsport ponúka zápas vo svojej LIVE ponuke, môžete si vybrať výhru aj vtedy, keď sa daný zápas rozohral. V týchto dňoch sa to hodí napríklad pri dlhých pretekoch Tour de France. Ak vám ostatné zápasy na tikete vyšli a nervózne čakáte už len na záverečný špurt, môžete si vybrať výhru a posledné kilometre dopozerať s pokojnou hladinou krvného tlaku. Výpočet potenciálnej výhry prebieha podľa aktuálnych kurzov. Ak však zápas nie je v LIVE ponuke na webe www.tipsport.sk, nedá sa využiť cash out v prípade, že sa stretnutie začalo.

Dva prenosy na jednom mieste

Pre väčšinu športových nadšencov je určite pozitívnou správou aj to, že dva zápasy môžu súčasne sledovať na jednej stránke internetového prehliadača. Môže za to funkcia multiview, ktorá takisto bola spustená len pred pár dňami. Pri stávkach naživo sa vám pri zápasoch ukážu možnosti +L alebo +P. Stačí kurzom prejsť na ktorékoľvek stretnutie. Spomenuté možnosti znamenajú zobrazenie zápasu na ľavej, respektíve pravej strane monitoru.

V jednom čase je tak dostupné pozeranie dvoch stretnutí naraz. Potrebné je mať rozlíšenie prehliadača aspoň 1 366 pixelov na šírku. Okrem toho hráčsky účet na tipsport.sk prešiel menšou grafickou úpravou, najmä čo sa týka ikoniek jednotlivých športov. Zároveň sa všetky zápasy na tikete automaticky zaškrtnú medzi tzv. Moje zápasy v LIVE ponuke.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.