Využite bonusové stávky vo Fortune, čas máte do konca októbra

Publikované 14.10.2017, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária iFortuna.sk si pre svojich klientov prichystala v mesiaci október zaujímavú akciu. Ide o tzv. XXL stávky, vďaka ktorými si môžete navýšiť výhru až o 50%. Podmienky sú jednoduché a žiadnych výrazných obmedzení sa báť nemusíte.

Podmienkou je aspoň sedmička zápasov

Spomínaná akcia stávkovej kancelárie Fortuna poteší najmä tých tipujúcich, ktorí preferujú akumulované tikety s vyšším počtom zápasov. Kurzovú bonifikáciu totiž získate vtedy, ak na tiket pridávate minimálne sedem stávkových príležitostí. Samozrejme, aj v tomto prípade platí, že čím viac stávok bude obsahovať váš tiket, tým väčšiu kurzovú bonifikáciu môžete využiť.

Pri siedmich tipoch, čo je najnižšia hranica, je ponúkaná bonifikácia 10% a každým ďalším stretnutím narastá o 5%. Maximálna hodnota bonifikácie je 1,50, čo znamená nárast pôvodného kurz a teda aj eventuálnej výhry o 50%.

Keď si to zrátate, tak je vám jasné, že nárast o polovicu je dispozícii v tom prípade, ak na tikete máte aspoň 15 stávkových príležitostí.

Bonifikácia môže zvýšiť výhru o stovky eur

Jediným menším obmedzením je to, že nemôžete kombinovať zápasy z klasickej ponuky so stávkami označenými ako „Favorit dňa“. V tejto sekcii bývajú spravidla o niečo atraktívnejšie kurzy ako v bežnej ponuke. Výška kurzov alebo typ športu nehrá rolu. Dôležité je spomenúť, že akcia „XXL stávky“ končí 31. októbra 2017.

Na záver si ešte môžeme povedať, ako sa hodnota bonifikácie prejaví na možných výhrach v praxi.

Predstavte si, že na tiket dáte 15 zápasov a váš celkový kurz je 20,00. Do hry vložíte 10 eur, takže vaša výhra sa vyšplhá na 200 eur. Vy však do konca októbra môžete využiť bonifikáciu kurzom 1,50, čo vám zvýši celkovú výhru presne o 100 eur.

Nie zlé, čo poviete?

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.