Využite v Tipsporte nazbierané nety a zvýšte si výhru

Publikované 07.12.2017, autor: Miroslav Kováčik

Máme tu ďalšiu novinku z dielne stávkovej kancelárie Tipsport.sk. Po zmene dizajnu a vylepšenej ponuky na hráčov NHL sa teraz venovala kurzovej bonifikácii, sprístupneniu živých prenosov a aktualizáciám mobilnej aplikácie.

Bonifikácia ako percentuálna časť výsledného kurzu

Kurzová bonifikácia nie je vo svete tipovania ničím novým. Aj doteraz ste si v Tipsporte mohli zvýšiť hodnotu vášho kurzu výmenou za istý počet netov. Tie sú súčasťou vernostného programu NetKonto a získavate ich za každý podaný predzápasový či LIVE tiket s kurzom nad 20,00. Zmena nastala v tom, že bonifikácia už nepredstavuje konkrétny kurz, ale percentuálnu časť vášho kurzu. Vybrať si môžete z ľubovoľného rozmedzia 0 – 100 %. Samozrejme čím vyššiu hodnotu si navolíte, tým viac netov sa vám odpočíta.

Pre lepšiu ilustráciu uvedieme jednoduchý príklad

Predstavte si, že ste si vyskladali tiket na www.tipsport.sk s celkovým kurzom 20,00 a do hry chcete vložiť päť eur. Výhra 100 eur sa vám ale máli, a tak si ju chcete navýšiť o 20%. Vďaka bonifikácii stúpne eventuálna výhra na 120 eur, no musíte si k tomu priplatiť 100 netov, čo je v prepočte jedno euro. V konečnom dôsledku ide o to isté, pretože pri kurze 20,00 a vklade šesť eur by bola vaša výhra tiež 120 eur.

Streamy budú pokračovať aj po zápase

Spomínané bonifikácie je vhodné využívať vtedy, keď máte dostatok netov na hráčskom účte a chcete ich minúť. Okrem toho je ďalšou novinkou používanie streamov. Tie budú fungovať aj tým používateľom, ktorí nemajú nainštalovaný program flash. Navyše, prenosy budú pokračovať aj niekoľko minút po skončení duelu. Ponuka na TV Tipsport sa zatiaľ nemení. Anglickú Premier League či Ligu majstrov si nepozriete, no k dispozícii sú kvalitné súťaže zo Španielska, Talianska, Francúzska či Nemecka. Aktualizovať si môžete aj svoju mobilnú aplikáciu. Zaujímavosťou je prihlásenie odtlačkom prsta, vylepšenie pre slabozrakých alebo tracker v LIVE zápasoch.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.