Za dva dni sedem tiketov a výhra viac ako 19 000 Eur

Publikované 30.07.2017, autor: Redakcia

Tenisový expert menom ordos zarobil za dva dni viac ako 19 000 Eur. Podal si v Tipsporte sedem tiketov, na ktorých sa nachádzali zápasy turnajov ATP v Gstaade, Atlante a Hamburgu. Stávkar zvolil zložitý systém a niektoré tikety sa pri veľkom množstve duelov líšili len v niekoľkých stretnutiach.

Najvyššia výhra na úrovni 8 000 Eur

Na tikete, ktorý ordosovi priniesol najvyššiu výhru, sa nachádzalo sedemnásť tenisových stretnutí. Tenisový expert zvolil po jedenástich presných zásahoch predčasnú výplatu, ktorá mu pri vklade na úrovni 50 Eur priniesla viac ako osem tisícok.

Rovnaký postup aj pri druhej najvyššej výhre

Na tomto tikete sa nachádzali v podstate rovnaké stretnutia ako na tom predchádzajúcom. Bol však doplnený duelom ženského tenisu z turnaja WTA vo švédskom Bastade. Elise Merteneová porazila Carlu Suarez Navarovú. Po ďalšej predčasnej výplate zaknihoval ordos cez 3 000 Eur.

Ďalšia predčasná výplata a viac ako 2 000 Eur

Na tento tiket vyberal stávkar stretnutia s vyššími kurzami. Nachádzalo sa tu dvanásť udalostí, ktoré mu v kombinácií s vkladom 40 Eur a predčasnou výplatou pred odohratím posledných štyroch zápasov, priniesli vyše 2 200 Eur.

Jediný čistý zásah

Kým pri ostatných volil tenisový odborník predčasnú výplatu, pri tomto tikete išlo o čistý zásah. Nachádzalo sa na ňom desať udalostí s pomerne malými kurzami. Okrem jednej štvorhry, ktorá sa nakoniec neodohrala, dopadli všetky stretnutia podľa tipérových predpokladov. Stávka vo výške necelých 100 Eur priniesla ordosovi viac ako dve tisícky.

Stále rovnaké zápasy

Niektoré stretnutia ako napríklad to medzi Khachanovom a Bedenem sa nachádzali na všetkých tiketoch. Stávkar správne predpokladal výsledok a preto mu na každom tikete vyniesli pekný balík. V tomto prípade presne 1471 Eur.

Aj menšia výhra poteší

Aj v tomto prípade ordos nakombinoval tiket z osvedčených zápasov a doplnil ich takými, ktoré sa inde nevyskytujú. Vďaka predčasnej výplate však ani nečakal na ich výsledok a k celkovej výhre prirátal viac ako 1 300 Eur.

Posledný tiket priniesol najnižšiu výhru

Posledný tiket obsahoval iba zápasy, ktoré sa už nachádzajú aj na iných tiketoch. Ani v tomto prípade nečakal na odohratie všetkých stretnutí a po ôsmich presných zásahoch si nechal vyplatiť 978 Eur.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!